Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok lány megnéz. Hogy kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány megnéz. Hogy kezdjek el így ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hello,

18 éves fiú vagyok.

Azt vettem észre hogy a suliban meg az utcán,boltban a lányok meg szoktak nézni és mikor elkapom a tekintetüket akkor gyorsan elfordulnak.

Sokan mondják hogy jól nézek ki de valamiért nincs sok önbizalmam.Mindig az jár a fejemben hogy mindenki szebb és jobb nálam.

Szóval hogy kezdhetnék el egy beszélgetést?A szia utáni részre gondolok :)

Nem tudom hogy mit kéne mondani...

Előre is kösz a segítséget. :)


2011. szept. 2. 14:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja,am mutass képet :)
2011. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egy időben én is azt gondoltam, hogy a lányok néznek engem, de amikor odanézek, elkapják a fejüket.. Közben meg egyáltalán nem. Aki csajnak bejössz, az állni fogja a tekinteted, és nem néz el, hogyha visszanézel rá(persze van pár lány, aki tényleg elnéz, de nem ez jellemző). Erre én is akkor jöttem rá, amikor kicsit nyitott szemmel jártam.


Ajánlom neked is az átértékelést.

2011. szept. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem biztos h azért néznek, mert jól nézel ki.
2011. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sokan mondják hogy milyen jól nézek ki.
2011. szept. 5. 22:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezel????
2011. szept. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

mert nem tudom hogy hogy kéne egy lányhoz odamenni.

Hogyan kezdjek el egy beszélgetést stb.

2011. szept. 6. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!