Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Lányok ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Lányok ti hogy vagytok azzal, zavar ha egy pasi legalább 3,4 évvel fiatalabb?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! 24 éves lány vagyok. Eddig őszintén csak 1 barátom volt:(, aki 1 évvel volt idősebb tőllem.

Most megismerkedtem a buliban egy pasival, akiről kiderült, hogy 20 éves és ezért nem akartam vele összejönni, mivel 4 évvel fiatalabb, engem zavar a korkülönbség.Ha még 1 év lenn az még elmenne. Ez mennyire normális ebben az esetben?


2009. ápr. 19. 07:58
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ebben a korban még szerintem eléggé fontos dolog ez. Gondolj bele, 2-3 év múlva te akár már családot alapíthatsz, szülhetsz. De ő 22-23 évesen még nem erre fog vágyni, hanem a bulizásra, szórakozásra. Szóval gondold végig, hogy érdemes-e komoly kapcsolatot kialakítani vele, vagy csak egy kalandnak lesz jó...
2009. ápr. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ok, de ebben a korbsan sztem inkább gondolsz te kalanokra ..na arra viszont egyáltalán nem gond ez a korkülönbség, sőt izgi.
2009. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ok, de ebben a korbsan sztem inkább gondolsz te kalandokra ..na arra viszont egyáltalán nem gond ez a korkülönbség, sőt izgi.
2009. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem zavarna,de ha téged nem,akkor nyugodtan!
2009. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
en 23 eves lany vagyok es e nem jarnek egy fiatalabb fiuval, meg a korosztalyom beliek is neha nem tudjak, mit akarnak, hat meg egy fiatalabb.
2009. ápr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nálam kizáró ok. Minimum egyidősnek kell lennünk, vagy legyen idősebb. Most van 1 fiú, aki csapja nekem a szelet. Ő fél évvel fiatalabb, de még ez is zavar kicsit. Inkább legyen 1-2-3 évvel idősebb.
2009. ápr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat, akkor megnyugodtam :)hogy rajtam kívül másokat is zavarja a korkülömbség.
2009. ápr. 19. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos én meg a másik oldalon állok :-) 22 éves lány vagyok és nekem egy 19 éves barátom van már egy éve és nagyon jol megvagyunk. Előtte egy velem egy idős pasim volt, akinél a mostani ezerszer komolyabb. Sztem fiúja válogatja. Van olyan 30 éves is, aki még egyáltalán nem érett, de van olyan 20 éves is, aki viszont komoly és igazi kapcsolatra vágyik. :-)

2009. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, a fiú 3 évvel fiatalabb... annyira nem ismerem még, de nagyon tetszik, és el tudnám vele képzelni... Szerintem csak attól függ, hogy te hogy érzed. Ha te nem nagyon érzel különbséget, és a felfogása is megfelel, akkor ne legyen baj a különbség
2010. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!