Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak otthonülősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak otthonülősen barátnőt?

Figyelt kérdés
Otthonülős 18 éves fiú vagyok. Soha nem voltam még buliba és nem is vágyom rá, így elég nehéz lenne barátnőt találni. Nyáriszünetben is inkább dolgozok, utána meg motorozok. Az iskolában a lányok mind ribancok. Haverjaim is csak az osztályból vannak. Ha meg beszélek 1 lánnyal akkor zavarba jövök, és nem is vagyok 1 matyó hímzés. És amúgy nem csak 1-2 kúrásra kéne hanem szeretnék már valakit szeretni:D Tudnátok segíteni? Aki hasonló mint én hogy talált barátnőt? Hülye válaszokat ne, és internetes társkeresőt se, az valahogy nem jön be:D
2011. aug. 28. 21:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
te jobbikos proli
2011. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A ribancokkal mi a baj?
2011. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
az ágy alatt megnézted már?
2011. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
írtam h nem 1-2 kúrásra kell, ez a baj velük:D
2011. aug. 28. 21:58
 5/19 A kérdező kommentje:
nem igaz h ilyen rövid idő alatt 2 hülye válasz jött-.-
2011. aug. 28. 21:59
 6/19 anonim ***** válasza:
49%
Akkor hogyan akarsz egy baratnőt?? Azt várod, hogy majd az ajtón kopogtat? Légy férfi, menj el akkor egy "visszafogottam" buliba és mutasd meg, hogy igenis milyen jó srác vagy, persze szolidan és kérj fel valaki táncolni. Ne azt várd, hogy az öledbe üljenek a lányok csak azért mert elmennek melletted az utcán. Tenni kell érte! Csupán zavarban is azért vagy mert nincs tapasztalatod, nincs önbizalmad!
2011. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 twinky ***** válasza:
69%

Fogj egy filctollat, es ird

a jobb kezedre: Gizi,

a bal kezedre: Erzsi.

2011. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem a fiúk jobbak lesznek neked
2011. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor próbálj meg az interneten keresztül, normálisabb társkeresőkön, ott nagyjából ha jó emberismerő vagy akkor látod, hogy ki a szimpatikus. Írj neki először írjatok szerintem egyedül így lehet... ha otthonülös vagy.

Ez sem rossz, sok hosszútávú kapcsolat született már a netes ismerkedésből. Buliba nem ajánlom amúgy sem :)

Sok sikert!

2011. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nézd én kizártnak tartom hogy a suliba csak ri.bancok legyenek..ha otthonülős vagy a sulin kívül nincs nagyon esélyed szerintem.
2011. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!