Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim erkölcse politikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim erkölcse politikailag romlott, engem megrémiszt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én szeretem Őt. 2 éve együtt vagyunk. Olyan fiatalok vagyunk még (21 évesek). Ezért soha nem beszélgetünk még a politikáról. De tegnap azt mondta,hogy ő bírja az illuminátusokat. Én nem tudtam még kikről van szó,de utána felvilágosított és egyet ért velük és engem ez nagyon megrémít. Kegyetlen lenne Ő is? Ott vagyok ,hogy szakítok vele, mert veszekedés után is pártolja őket...
2011. aug. 28. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy ő mit szeret bennük és te mit nem szeretsz bennük?
2011. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a párod, csak szimplán ostoba... én ezért szakítanék vele...
2011. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt hogy szerinte rendben van,hogy passzívan pusztítanak minket, mert a bolygó tényleg nem bír el több milliárd embert!!!!


Nekem az nem tetszik ,hogy háborúkat csinálnak, a tengerbe öntik az olajat, robbantgatnak, belenyúlnak az időjárásba, vírusokat szabadítanak ránk,hogy ott tartunk miattuk,hogy a kajánk egyenlő a méreggel, a gyógyszerek egyenlők a halállal , a gyerekein a rohadt rajzfilmeik miatt retardáltak, hogy az egész világot folyamatosan pusztítják! Amúgy az interneten is tuti van róluk valami, nézz utána!

2011. aug. 28. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, sajnos ez a mocsok ragadt rátok is a netből. Te baromságokat gondolsz, a palid meg nem gondolja végig, amit beszél, szerintem. Van benne igazság, hogy túlnépesedés van. És ez valóban rohadt nagy probléma. De van megoldás. Csak szar a rendszer és sok a buta ember.
2011. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem csak politikai, ez erkölcsi romlás. Mond meg neki, hogy köszönöd, de életellenes ez a nézet és nem bírsz ilyen emberrel (valójában gyerekkel) létezni. Hagyd ott, se MSN, se semmi. Aztán ha visszakönyörgi magát, viselkedésével is megtagadva a mostani hozzállását, akkor lehet szó esetleg a folytatásról. De ezt ne mond neki, mert eljátsza akkor. Jöjjön rá magától, vagy ha nem hagyd!
2011. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Kikkel és mivel ért egyet? Valaki magyarázza már el!
2011. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Azt hogy szerinte rendben van,hogy passzívan pusztítanak minket, mert a bolygó tényleg nem bír el több milliárd embert!!!! "


Gondolom az sem lesz baj, ha őt nyírják majd ki.

Hogy lehet valaki ennyire idióta? Feltűnt már, hogy az illuminátusok nem is léteznek? Nem kéne egyfolytában a Da Vinci kódot nézni, vagy legalábbis nem a baromságokat kéne megjegyezni belőle.

2011. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szakítottam vele!!!!!


és én se hittem bennük komolyan ,de a rokona az .... ennek vége.

2011. aug. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!