Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik szeretik, büszkék ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik, büszkék ha a párjuk szépségversenyt nyer? Esetleg valamilyen sikert ér el a lány pl jól énekel egy zenekarban?

Figyelt kérdés
pasik, ha a csajotok szépségversenyt nyerne, büszkék lennétek rá? És nagyon szeretitek ha egy csaj ápolt, ha egyáltalán nincs lyukas foga, meg csodálatos illata van szinte mindig?
2011. aug. 26. 06:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha szépségversenyt nyerne a párom, páros lábbal rúgnám ki a házból. Az azt jelenti hogy műanyagból van, mert már csak azok nyerik az ilyesmit...

A zenekaros megoldást az bírnám.

Nem mondom hogy nagyon szeretem, de előny ha ápolt :)

2011. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, mert örülök, ha örül. Az illatos nőket is szeretem:)
2011. aug. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 napietus ***** válasza:
azt mondják, az igaz barát megbocsátja a bukásaidat és elviseli a sikereidet. szerintem ez az igazi párra is áll :) egymás sikereinek örülni kell, és büszkének lenni rá. aki nem így érez, az vagy nagyon önző természetű, vagy nem is szereti igazán a párját.
2011. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A szépségversenyre nem lennék büszke, mert van olyan szép, mint akik versenyeket nyernek(nekem sokkal szebb), de sokkal okosabb, ezzel meg azt érezném, hogy egy szintre került a sok üresfejűvel.
2011. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
69%
Én büszke lennék ha szépségversenyt nyernék :D xD A párom nem tudom hogy büszke lenne-e tekintve hogy nincs. De én az előzővel nem értek egyet. Pont hogy azért kéne büszkének lenni rám, mert nem elég hogy megnyeri a versenyt még csak nem is üresfejű :) Tehát egy kivétel. Amúgy sok szépségversenyen a nyertesek nem buták... Szűrik őket. Horváth Évának is több diplomája van... Az előző királynő nyertese is egyetemen tanul. Nem kell általánosítani attól hogy valaki szép nem biztos hogy buta. Bár a versenyek meg vannak bundázva rendesen xD
2011. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Akinek diplomája van biztos nem buta, de nem végzettség függő, hogy ki milyen értelmes, az már inkább lexikális tudáson múlik nem pedig a logikán. Műnek pedig egyáltalán nem vagyok mondható. Az online szépségversenyen meg pont hogy a szép lányokat pontozzák le, mert irigyek, és a többi versenyző pontozza le itt,

és mivel a rendes lány nem pontoz le másokat, ezért lehet hagyja h a többi csaló előrejusson. Én egy versenyen jó helyen állok, de csak azért, mert sok ismerősöm van, aki szavaz rám, de az ismeretlenek is szivesen szavaznak, mert azt mondják tetszem nekik, bár őszintén szólva szerintem vannak nálam szebb nők, vagyis nem vagyok az a bombázó cicababa kategória.

2011. aug. 26. 14:13
 7/28 anonim ***** válasza:
Én azért szívesen megnéznélek:)
2011. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

[link]


itt a második helyen vagyok


ez csak az első 10 hölgyet mutatja


[link]


Baba néven vagyok


ez a személyes oldalam


de többi csajt is nézzétek meg


[link]


itt meg csak a 10 legújabb jelentkező van


[link]

2011. aug. 26. 15:52
 9/28 anonim ***** válasza:

Hm...A stílusod már alapbóól tetszik:) A tetkód nem igazán jön be, mert alapból nem szeretem őket, de ez legyen a legnagyobb baj.

Ezek a képek jönnek be nagyon:

1,2,4,6,7,9 (sajnos ezeket csak kicsiben látom),10

2011. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kár hogy törölted a fehér pólós képet, pedig szívesen megnézném.
2011. aug. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!