Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne nézzen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne nézzen át rajtam?

Figyelt kérdés
Kicsi korom óta ismerek egy srácot és még régebben akart volna velem járni de én nemet mondtam mert nem akartam tönkre tenni a barátságunkat. De ezzel is tönkre tettem mert így meg eltávolodott tőlem és kb 1 hónapja rám írt msn-en és azóta minden nap beszélünk. Beleszerettem és közöltem vele de azt mondta hogy most ő nem tudja hogy mivan mert egy másik csaj is járni akar vele. És mondta hogy gondolkozik az egészen egy picit. Már több napja nem írt és nem is volt fent. Ha lát a környéken úgy csinál mintha nem is ismerne. Most mit csináljak? =/
2011. aug. 25. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Járj tangába és melltartóba nah jó a melltartót felejsd el.
2011. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 welee ***** válasza:

szilvás buktát mert azt szeretem XD (komoly)

öö csajszi. adok egy jó tippet.

ami ingyen van.

felejtsd el.

ha gondolkodni akar az azt jelenti még a birodalmi droidoknak XD is hogy nincs oda érted.....

2011. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!