Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeretek valakit akkor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeretek valakit akkor az biztosan viszont szeret? Miért nem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 15:00
1 2
 1/12 Leszter_a_Moleszter ***** válasza:
nem. mert csak.
2011. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert elég szar lenne, ha egy ronda, kövér csaj belémszeretne, és én is automatikusan belé... kösz, nem.
2011. aug. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szeretek egy srácot aki alig ismer de már kb két éve de nem merem elmondani és miért van az hogy ő nem érez irántam semmit? (mert ha érezne biztos mondta volna)(pedig szép vagyok...)
2011. aug. 25. 15:19
 4/12 B.angel ***** válasza:

-.-"

Mert a szépség nem minden.

És ha nem ismer, akkor hogy szeretne? Én csak olyanba tudok beleszeretni akit ismerek.

2011. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Már ne is haragudj Kedves kérdező, De ennyire hülye kérdést hogy tudsz feltenni? Miért szeretne? Csak mert te is szereted? Ez hülyeség. A korodra egyébként kíváncsi lennék. Igaza van az előttem hozzá szólónak a szépség nem minden, és a szépség relatív. nem mindenkinek ugyanaz a szép. Attól függetlenül hogy ez 2 éve tart, nem biztos hogy szerelem lehet, hogy csak fellángolás. Vagy mondd meg neki, lesz ami lesz alapon, vagy meg felejtsd el mert ez így önkínzás.
2011. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"(pedig szép vagyok...)"


édes drága csillagom...egyszer csak majd rájössz, hogy a szépség mit sem ér hosszú távon, vagy szerelmi téren, ha mögötte nincs semmi tartalom...gondolj bele: látsz egy könyvet, tetszik a borítója. ott helyben beleolvasol és egy unalmas vagy téged nem érdekelő dologról szól...akkor te sem veszed meg a könyvet nemde?

2011. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kapd be!
2011. aug. 25. 18:26
 8/12 anonim ***** válasza:
fáj az igazság XD hehe...lehet pont ezért nem akar tőled semmit...mint ahogy most is válaszoltál...
2011. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 B.angel ***** válasza:
Minden bizonnyal! :)
2011. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát akkor keresek valami nagyképű parasztot akinek kellek...
2011. aug. 25. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!