Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már, hogy szociálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy szociálisan jobban elfogadnak, ha van barátotok / barátnőtök?

Figyelt kérdés

A családban több segítséget kaptok, olyanok kezdenek barátkozni veletek, akik eddig nem, több elismerést kaptok a hétköznapokban, meg ilyesmik. Aki meg egyedül van, azt általában senkinek nézik.

23/L


2011. aug. 24. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy érzés ami belülről jön és a külvilág számára olyan képet is vetítesz.
2011. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sőt, egy tízessel több segélyt kapok ha van.
2011. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet sosem éreztem ugyan annyira elfogadtak ha volt épp valakim ha nem. Szerintem ez normális esetben nem befolyásolja senkivel sme a barátságodat.

22/F

2011. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamóca.. ***** válasza:
100%

hát nem. sőt...

ha azt mondod nincs pasid, körbenyalják a s.gged, hátha ők lehetnek a következők, míg ha van akkor odébbállnak a következőhöz.

2011. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Amit szerinted mások gondolnak rólad, az te gondolod saját magadról...
2011. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 twinky ***** válasza:
Alapbol taho paraaszt vagyok, igy ha van csajom, ha nincs, az emberek tobbnyire kerulnek. Sot, a kutyam is megugat.
2011. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok 17 évbe mégis egy szuperszociális tiptop lány vagyok akivel lehet beszélgetni, sok elismerést kap a lehető legváltozatosabb emberek barátkoznak velem (főleg töri TZ-kor xD) és a családom maximálisan támogat. Szóval nem, ez nem a kapcsolattól függ. Bár nyilván ha kapcsolatban vay valakivel az őt körülvevő társasággal is kapcsolatba kerülsz így szélesebb lesz az ismertséged. Több ember érdeklődhet irántad és ismerhet el... stb.
2011. aug. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerelmes vagy jobb esetben és boldog, több az önbizalmad, pozitív energiákat sugározol a külvilág felé, s így ők is jobban pajtáskodnak feléd,mert a vidámságot, nem a magány miatti elkeseredést látják rajtad. =) Ez természetes. =)

Elvileg a srácoknál is ez játszódik le, ha előtte nem is voltak jók másoknál,ilyenkor nekik is könnyebben megy a pajtáskodás lányokkal/fiúkkal egyaránt... =)

2011. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mármint én ezt vettem észre eddig... (23/L)
2011. aug. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan. Ennek mondjuk nagy része azért is volt szerintem, mert én jobban éreztem magamat, jobb volt az önbizalmam.
2011. aug. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!