Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom kidobni, nincs erőm! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Barátnőm flörtölt más pasikkal. Megbeszéltük hogy nem lesz többet ilyen. Ma reggel arra kelek, hogy odaírt a csávónak ilyet: Nem muszály ünneplőbe vizsgáznod de ha így öltözöl fel: -Ide leírta hogy mit vegyen fel- akkor jöhetsz hozzám is :$$  :D Ezt.. erre mondom ez mi?! Erre betámad, hogy nem értem meg.. Most meg jön, hogy itt a vége mert nem kap levegőt tőlem. Szerintetek ?! Kinek van igaza??
2011. aug. 24. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A csaj nem fog melletted megmaradni...ezt most előre mondom. Veszekedésnél senkinek sincs igaza...
2011. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Neked van igazad! Hagyd had menjen...ha igazán kellesz neki rá fog jönni!
2011. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Nem csoda, hogy szórakozik veled, ha így állsz hozzá, végy erőt magadon és add ki az útját!
2011. aug. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyúrjál...
2011. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok! És én is azt mondom..hogy dobd! Te legyél a kemény,mert ha veled megteszi azért a csávóért akkor majd azzal a csávókával is megteszi majd egy másikért.. Röhejes! :/
2011. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mondtam neki, hogy akkor legyen vége ha ezt akarja és húzza az agyát más csávónak meg akárkiknek akárhánynak. Erre a válasza: Majd megbeszéljük, nem akarom ezt így + egy szívecske.
2011. aug. 24. 09:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Most meg írt hogy mikor megyek át, mondom majd ha ráérek írok.. aztán írta hogy elmegyünk együtt kajálni vagy 10 perc alatt lerendezzük? mondom elmegyünk aztán jövök haza..
2011. aug. 24. 10:22
 8/11 Kurokami ***** válasza:
Ezen nincs mit megbeszélni, állj a talpadra, vagy ő fog a farkadra...
2011. aug. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Schubell ***** válasza:
Felejtős a csaj =/ Tehát, mint mondta valamelyik kommentbe is. Nem fog megmaradni melletted. De ha igazán szeret vissza tér hozzád. Lehet tényleg barátkozni akar csak. De ha így letámad kitudja? Lényeg hogy egyenlőre ne intézkedj.
2011. aug. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elmentem hozzá, és az volt hogy oké neki nem jelent többet de nem fog változni. elindultam haza, erre jött hogy ne menjek majd megint hogy f.sza vagyok igazi hagyjam a pi.sába aztán hogy menjek már vissza igy úgy amugy.. már felszálltam a buszra jött, hogy na maradjak itt és végülis megigérte hogy nem lesz többet ilyen.. de most Istenem..áá:S mitévő legyek?
2011. aug. 24. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!