Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt várnátok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várnátok arra, hogy valaki eldöntse, hogy akar-e tőletek valamit?

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal, de nem működött a dolog, mert ő rengeteget dolgozik, én rengeteget tanultam, és távolság miatt nem tudtuk a találkozókat összehozni. Most már nem lenne akkora gond a távolság (én már bármikor tudnék utazni), meg már tanulnom sem kell, mert mindjárt itt az érettségi, és én végzek. De azt mondta idő kell neki, hogy átgondolja a dolgokat. Mennyi idő az, ami még elfogadható? Két nap? Egy hét? Ő már 2 hete gondolkodik. Azt mondja, nincs ideje gondolkodni, mert sokat kell dolgoznia. Ez oké, de közben is lehet gondolkodni. Nem tudom mit csináljak. Akaszkodjak rá? Vagy hagyjam, hogy végiggondolja? Azt az egyet tudom, hogyha tudott volna dönteni, azt már közölte volna velem. Annyira ismerem, hogy nem játszik senki érzéseivel.
2009. ápr. 15. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Humbug... 2 hét nem volt elég?


Hagyd a francba szerintem

2009. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ott már gond van,ha gondolkodik...Sztem ha hiányzol neki úgyis azt mondja,hogy oké folytassátok,de ez a gondolkodási idő sztem felesleges butaság..
2009. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!