Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazából mi számít igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából mi számít igazán megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

számomra már az is megcsalásnak számit ha más nővel smárol az meg már pláne hogy szeretkezik is mással... de kinek mi a megcsalás :DD nekem ez :DDD

19L

2011. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinél mást jelent. Van akinél már a flört is, másnál csak a csók, megint másnál még az nem, ha csak kézzel elégít ki mást... nincs általános definíció.
2011. aug. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit komolyabban veszem ezt, nálam a sima csók is megcsalásnak számít, de hát kinek a pap, kinek a paplan..
2011. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én úgy nőttem fel, hogy ha más palival kettesben találkozik már forognak a szemeim. A csók az már kemény...
2011. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nekem az még nem megcsalás ha valakivel flörtöl de a csók az már igen
2011. aug. 18. 00:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, ha pasival már kettesben megy valahova, én is nézek egy szépet, és nemtetszésemet ki is mutatom. 0:02-es voltam.
2011. aug. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát igen nem minden pasi becsüli meg ha barátnője van némelynek csak úgy van :/
2011. aug. 18. 00:11
 8/12 A kérdező kommentje:
irigyelem azokat a csajokat akik kifogtak egy hűségeset :(
2011. aug. 18. 00:24
 9/12 anonim ***** válasza:
flört.. nem számitom megcsalásnak, de ott már el kell gondolkodni, h az miért volt :S
2011. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, amit valaki megtesz egy ellenkező neművel, de ezt a párjának nem merné elmondani.

illetve az, amit fordított helyzetben ő annak vélne...

2011. aug. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!