Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tud logikus választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud logikus választ adni arra, miért hazudnak a nők?

Figyelt kérdés
A kérdés komoly. Eddigi életem során majdnem minden nő hazudott, míg én megpróbáltam a lehető legkorrektebb lenni. Nem vagyok szent, de mégis, hűséges és megértő voltam. A nők miért gyengék és jellemtelenek, van valakinek erre érthető és logikus válasza?
2011. aug. 15. 23:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert a nők genetikailag képtelenek az őszinteségre, valamint mert számukra az őszinteség egyenlő a bunkósággal.
2011. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szimpla genetika, nem nőtt gerinc a hátukba.. :D

Persze léteznek kivételek, szerencsére ismertem is ilyet, de még nagyobb szerencsétlenségemre elcsesztem..

De alapvetően igaz, hogy a nők többsége sunyi, mig a férfiak többsége nyilt és egyenes. Hogy ez miért van igy? Talán egy humánetológus szakértő tudna rá válaszolni.

De változni úgysem fog, ezért inkább meg kell tanulni ezzel együttélni, és sosem hinni el teljesen, amit egy nő szájából hallasz :)

2011. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
ebben a genetika dologban lehet valami... ugye alapvetően a nők jelentősége a fajfenntartás, minden áron. mivel fizikailag ők a gyengébb nem ezért nyilván ezt a "gyengeséget" be kell hozni valahol...
2011. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Öszinte lánynak tartom magam, a hazugságaim csak arra szolgálnak hog néhány sztory érdekesebb legyen..a legtöbb nő ezzel így van de egyre jobban ugy látom hpgy a férfiak is
2016. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!