Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti lefeküdnétek Owen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lefeküdnétek Owen Harper - el a Torchwoodból? Lennétek szex partnerek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
NEM
2011. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok hogy miért.
2011. aug. 15. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen fasság kérdést
2011. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez a név nekem semmitsem mond.. sőt a torchwood-ot sem ismerem.

rákerestem a guglin a fiúra.. elég ronda.

pedig ezek szerint sztár.. és az "emberből" lett sztárokat,mindig kicsinositják. és ha igy néz ki a nagy átalakitás után.. akkor előtte még enél is rondábbnak kellett lennie:'D igazából ordit róla az átlagossák. a fejéről. semmi extra. az utcán elhaladnék mellette.. talán megjegyezném magamba,hogy milyen kis rondácska fiu.

16L

2011. aug. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rákerestem mert fogalmam sem volt miről kérdezel:D Hát nekem nem jön be a pasas (nem akarom lerondázni, mert volt gyerekszobám). Na jó, egye fene. Szerintem csúnyácska. Így kép alapján még sármosnak sem sármos. Nem látom a szexepilt. Lehet hogy élőben van neki ilyenje, de ezt sosem fogom megtudni. Szóval nem, nem feküdnék le vele, nem lennék a szexpartnere. Indoklás feljebb:D
2011. aug. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert a sorozatba több nővel is lefeküdt ... és nekem is csúnyának tűnik
2011. aug. 19. 11:58
 7/10 anonim ***** válasza:

hát a film az film...

van hogy egy egsz ronda pasiban,sok év ismerettség után fefedezni vél az ember benne valamit,ami vonzó,de eddig nem vette észre. ehet a sorozatban is vmi ilyesmiről volt szó. de ezt egy kép alapján nem lehet megállapitani

de az biztos, hogy igy képről,ránézésre bottal se piszkálnám meg

2011. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos arca van, és sármosnak is mondanám sok esetben. (sorozat alapján)

nekem bejön. én lefeküdnék vele.

(bár mondjuk híres pasik közül inkább David Tennant tetszik (10 Doctor,Ki vagy doki (Doctor Who))


17/L

2011. dec. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem is.
2012. jan. 1. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
:)
2012. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!