Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem szabad erőltetni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem szabad erőltetni? De akkor mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Már nagyon vágyom a szerelemre, ugyanakkor mindenütt azt olvasom vagy hallom, hogy nem szabad keresni, mert akkor sosem találja meg az ember. Majd mikor nem számítunk rá, akkor toppan az életünkbe. Én viszont ezt nem bírom ki. Mit csináljak, ha annyira vágyom már egy kedves, hasonló gondolkodású lányra aki tetszik is szerethetnénk egymást? Bulizni nem járok, inni nem szoktam, így semmi ilyen haveri köröm nincs (elvégre a korosztályom nagy része ezeket csinálja), tehát nem igazán tudom elfoglalni magam valami tartalmas programmal. Nem lehet folyton egyedül sétálni vagy biciklizni, mert már abba is belegárgyulok (lehet már megtörtént:)). Eddig ahány lánnyal ismerkedtem, mindenkinél próbáltam elvonatkoztatni a párkapcsolat résztől. Nem akartam beleélni magam, nem akartam erőltetni, gondoltam megismerjük majd egymást meg majd kialakul. Őszinte érdeklődéssel közeledtem feléjük, de vagy átvertek, vagy összejöttek mással (akiről azelőtt nem tudtam) vagy csak eltettek lelki szemetesnek. Már szinte éget a fájdalom, hogy mindenkinek tök helyes meg kedves barátnője van, még olyanoknak is akik képesek az utcán köpködni meg trágárkodni én meg nem kellenék senkinek sem. Mit csináljak, ha ennyire vágyom már rá? Húsz éves vagyok.
2011. aug. 14. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kúrógép lenni. Nem akarok érzelmek nélkül lefeküdni csak úgy. Ne már, hogy gond legyen ez a szemléletváltás. :)
2011. aug. 17. 17:52
 12/18 A kérdező kommentje:
vagyis szemlélet
2011. aug. 17. 17:54
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vágyom a szerelemre... És sokszor meglepődök, hogy néha milyen emberek találnak társat maguknak... (Ezt most nem lenézően értem, csak meglepő...)

Nekem is kb. emiatt nincs haveri köröm... Nem értem mi jó abban, hogy minden hétvégén berúgunk és mindig más pasival találjuk szembe magunkat...

Bár barátaim vannak, velük úgy nem nagyon járunk el... Szóval nem bulikba, mert ők sem olyan típusok...

De igazából nem ez a fő ok, hogy nincs senkim... Egyszerűen önbizalomhiányos vagyok és görcsösen szeretnék valakit... :(

17/É

2011. aug. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szinte a 2 évvel ezelőtti énemet látom benned a leírtak alapján! Én is nagyon vágytam arra hogy tartozzak valakihez, hogy valakinek fontos legyek, hogy valaki szeressen. Én sem jártam szinte sehova, azok a lányok akikkel megismerkedtem szinte mind átvert vagy mással jött össze vagy csak lelki támasz voltam neki. Aztán elegem lett. Rájöttem hogy ez egyfajta önsanyargatás,hiszen vágyom egy barátnőre, de nem teszek érte, mert azzal hogy meghallgatom, nem az a férfi leszek a szemében akivel együtt szeretne lenni, hanem az aki meghallgatja őket. Eljártam szórakozni, bulizni. Itt nem azt kell érteni hogy minden hétvégén berúgtam. Szerintem akkor is jól tudod magad érezni ha nem iszol. Az ottani társaságban jöttem rá hogyan is kell úgymond lazán viselkedni egy nővel. Nagyon jó érzés volt az, hogy úgy beszélgettem egy lánnyal hogy nem a gondjait hallgattam meg, hanem teljesen hétköznapi dolgokról. Elkezdtem egyre bátrabb lenni,és flörtölni kezdtem a lányokkal. Éreztettem velük hogy érdekelnek mint nő, de azért valamilyen szinten kicsit elérhetetlen vagyok számára, és láss csodát, ők kerestek engem. Arra is rájöttem hogy a nők igen kíváncsi teremtmények, így ha valami olyan dolog fúrja az oldalukat ami velem kapcsolatos, le sem lehet őket rázni. Ezekkel a dolgokkal azt értem el hogy most van egy gyönyörű barátnőm, olyan személyiséggel amilyet én mindig is kerestem, összeköltöztem vele, és imádjuk egymást.


A tanácsom a következő:

- ne legyél begubózva, járj el bulizni, hiszen egy nőnek fontos az ha kimozdulhat.

- legyen önbizalmad....ez nagyon fontos ha ez megvan akkor sínen vagy

- ne hagyd hogy úgymond a barát zónába kerülj,( hogy az előttem szólót idézzem)

- ne mástól kérj csajozási tanácsot, mert mindenkinek más az egyénisége...találd meg a sajátod.

Remélem tudtam segíteni.

2011. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De szerintem meg igen is kell, hogy meghallgassam a gondjait, hiszen ez is azt mutatja, hogy bízik bennem és közel állunk egymáshoz, nem? Miért zárja ki a férfiasságot az, hogy meghallgatom, ha valami bántja meg ilyenek? Miért nincs olyan lány, aki ezt értékelné, ahelyett, hogy eltenne a szekrény mélyére?
2011. aug. 19. 14:00
 16/18 anonim ***** válasza:
Értékelik, csak ezzel hogy meghallgatod őket még nem akar egyik se veled járni!
2011. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Tyler913 ***** válasza:

Meghallgathatod a gondjait,mert ez hozzatartozik egy parkapcsolathoz.Egy parkapcsolathoz!Magyaran amig nem vagytok egyutt,miert kene a lelki szemetesladaja legyel?Te elkezdenel egy ismeretlen lanyt (plane,ha meg tetszik is Neked) untatni azzal,hogy mittomen,osszevesztel anyukaddal,nem megy a tanulas,stb?Ugye hogy nem!

Elobb jon a parkapcsolat,utana a lelkizes.Ne hidd azt,hogy egy lany szemeben ertekesebb vagy azert,mert elpicsoghatja Neked a hulyesegeit.Hidd el,tudom,mirol beszelek,en is szivtam mar meg emiatt.Azt hittem,jo uton jarok,azt hittem,elobb a baratja kell legyek,es csak utana a pasija,de rohadtul nem.Majd' 2 evig altattam magam,mig vegul osszejott valaki massal,es elotte kozolte,hogy ram ugy nez,mintha a "testvere lennek".Ugye Te nem ezt akarod?

2011. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ahogyan végig olvastam mindenki válaszát,nagyon sok okoságot hangoztattak el,olyan dolgokat amelyek tényleg valóban segithetnének minden ilyen hasonló problémájú férfinak.Ahogyan olvastam,még én is tanúltam valamit ezekből,szoval a véleményem hogy nincs mellék út,se közép út,hanem csak az egyenes út van amelyen végig kell járnunk mindanyian.Előfordúlhat hogy akadályokba ütközünk,de mindegyiket háritani lehet akarattal.Ha sikereket akarsz elérni cselekedjél úgy ahogy javasolták.Nekem van önbizalmam,mely szinte már kiapadhatatlan,vannak barátaim,de mikor ezt az űzenetet olvassátok a nő még sehol...Pedig laza vagyok,majd szét esem..voltam már buliban..és nagyon...hát szinte minden csaj tekintete megtalál engem.A komunikáció késségel vannak itten azért még problémák..de mindez csak idő kérdése mikor és kinél kezd el rögtönözve pörögni a nyelvem,hiszen ez alapjáratba belém van épitve...Nem tudhatod mi lesz holnap,csak sejtheted..De olyanok akik nem érdemlik meg és másoktól veszik el a lehetöséget,aki visszont sokkal inkább megérdemelné a jó nőt..azt mondom csak..vedd el és többé vissza ne add..Halgassál ezekre a segitő férfitársakra...Engedd ki a tigrist a dobozból..És hagyd hogy a préda találja meg a vadászt's aztán vadászd le a prédát...!!
2011. nov. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!