Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két lány is nagyon tetszik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány is nagyon tetszik. Egyikbe sem vagyok szerelmes. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
Van egy szőke, nagyon okos intelligens leányzó, aki rég óta tetszik. Ő egy évvel idősebb nálam. A másik egy barna haja, barna szemű nem olyan okos lány, de ő is nagyon tetszik, ő 2 évvel fiatalabb nálam. Mindkettőt szeretném elhívni randizni, de fogalmam sincs melyiknél probálkozzak be. Ha az egyiket választom, akkor sajnálni fogom a másikat. Feltettem magamban a kérdést, de nem tudok közöttük választani. Mit kellene tennem ?
2011. aug. 13. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fiatalabbat válaszd.
2011. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket se válaszd!
2011. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
randizz mindkettővel és majd érzed. én is voltam így és már az első randi után nemvolt kérdés, h kit válasszak :)
2011. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hm ez okos. Lehet kipróbálom. Köszi!
2011. aug. 13. 20:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a nagyobb mellűt! :-) Amúgy kezdd bármelyikkel. Ha visszautasít, válaszd a másikat. Ha meg jól összejöttök, akkor meg kit érdekel a másik!
2011. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy egyikbe se szerelmes akkor egyiket se. Talán van olyan okos intelligens, hogy nem jön össze veled:D
2011. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért kell feltétlen szerelem egy párkapcsolat lezdéséhez? Nálam kb. fél év után szokott kialakulni, akkor mondom először egy lánynak, hogy szeretem, ha szeretem. Nem értek veled egyet.
2011. aug. 13. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:

A randizáshoz nem kell szerelem...csak ismerkedés.

Írd le inkább azt, higy TE milyen vagy.

2011. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hm. Oks. Romantikus, sokat beszélő, megértő, érzelmesebb 20 éves fiú vagyok. Szeretek koncertekre járni, bulizni, autót vezetni. Stréber vagyok, de kivülről nem látszik ^^ Am barna hajú, szemű egyén vagyok :D
2011. aug. 13. 21:13
 10/11 anonim válasza:
Szerintemtem Bözsit válaszd a szöszi nagyanyját .
2011. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!