Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem? (LENT JAH ÉS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? (LENT JAH ÉS FONTOOOS)

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok ...és a barátom rávett h megigérjem h ha ketten leszünk a házban akkor levehesse rólam a felsőmet és a nadrágomat .... h csak bugyi meg melltartó maradjon... de az tényleg ... szerintetek jól tettem ?? nem fog mégis próbálkozni jobban?
2011. aug. 13. 10:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
minek neked egy pasi? nem tudsz vele mit kezdeni
2011. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha van önmegtartóztatása és önuralma akkor nem bár azért elégé rizikós dologba mentél:D
2011. aug. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tőle kérdezd. Mi honnan tudnánk? Ha ennyire félsz, hogy nem tartja be a szavát, akkor ne fiúzz. Végül is ő is csak egy kanos kamaszfiú.
2011. aug. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát ezen gondolkoztam énis...mondjuk elég jól ismerem már mert majdnem5 hónapja együtt vagyunk ...de lefeküdni nem nagyon szeretnék MÉG vele... de ahogy eddig én tapasztaltam őmennem egyre tovább tovább de ha zt mondom neki h nem akkor abbahagyja...

amköszi

2011. aug. 13. 11:03
 5/14 A kérdező kommentje:
kérdeztem ...és megigérte ... cak kiváncsi voltam ..mert én hiszek neki
2011. aug. 13. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért azt te sem gondolhatod komolyan, hogy ott fogsz előtte állni egy szál semmiben és nem fog hozzád érni(taperolni)?!
2011. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Ha nem próbálkozik semmivel, azonnal rúgd ki! Mert akkor nem stimmel valami... :-)


Pedro

2011. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én nem rra gondoltam ..rpersze h fog taperolni .. ruhába is szokott ... csak h nem akarná aztis ami rajtammarad levenni stb....
2011. aug. 13. 11:07
 9/14 anonim ***** válasza:
De minek akarná levenni, ha benyúlhat alá?:D Amúgy hidd el, hogy leakarja majd venni...
2011. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem élne az alkalommal.Addig simogat majd ameddig begerjedsz majd továbbmegy a kezével szépen lassan végül majd te fogod kívánni a szexet...


Azért reméljük majd lesz elég akaraterőd ,hogy elutasítsd mert elég kínos lesz ,hogy ott állsz majdnem meztelen és csak taperol mint valami bábút.


20/f

2011. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!