Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem meg? Vagy mar nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem meg? Vagy mar nem? Akkor mi ez?

Figyelt kérdés
13evesen beleszerettem egy sracba. Meg gyerekek voltunk, egyikunk se mert kezdemenyezni.. Szal sose volt semmi kozottunk, csak szerelmesek voltunk egymasba. Aztan 15evesen meguntam h meg nincs semmi koztunk, igy osszejottem 2 honapra egy palival. Aztan szakitottam vele, mert nem tudtam a masik sracot elfelejteni, de o mar nem akart semmit tolem azutan.. Aztan nagyon rossz volt, nagyon fajt, "elfeledtem vegul". Pasizgattam, eltem az eletemet, voltak pasijaim, persze egyikbe se voltam sose szerelmes, csak hogy "legyen vkim". Aztan 17evesen ujra megjelent a nagy o, akk probalt nyomulni, nemtudom pontosan h mit akarhatott akkor, azt mondta h megtalalta a leveleimet, es eszebe jutottam es ezert lejott hozzam. Akkor is mondott nekem oanokat, h "na ezert szerettem beled"... akkor smaroltam vele legeloszor :) akkor megint elotort belolem h meg mindig szeretem.. Aztan megint semmi, abbamaradt minden.. Most 2 eve van egy baratom, es szeretem, mert nem tudnek nelkule elni, es telleg jol megvagyunk, minden oke koztunk.. de meg mindig sokat gondolok a 13eves kori szerelmemre.. idegesit h neki is mar reg tartos kapcsolata van.. almodok vele, szomoru leszek ha eszembejut, es azon gondolkozok, h milett volna ha mashogy alakulnak a dolgok.. akkor most a mostani baratomba nem lennek szerelmes? meg mindig a 13eves kori pasit szeretnem? de mar azota 10 ev eltelt, 23 vok.. nemhiszem h 10 ev alatt nem sikerult elfelejtenem..
2011. aug. 12. 18:04
 1/3 x) ***** válasza:
Ezt neked kellene érezned. Egyikünk sem lát bele a fejedbe vagy a szívedbe. :)
2011. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor mind a kettot szeretem :) de oan meg nem letezik, hogy egyszerre tobbe lehet szerelmes az ember
2011. aug. 12. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:
miért ne lenne?
2011. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!