Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon fáj hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fáj hogy ez történt és nem tudom hogy mit csináljak!

Figyelt kérdés

Tegnap a barátom elment bulizni. Volt ott egy csomó lány. Én direkt meg mondtam neki hogy ne igon semmit, ő megfogadta és aztmondta hogy 1 pohár bort iszik csak. én nem tudtam ezte aludni mert tudtam hogy valami lesz.

Másnak MSN-en beszélek vele és aztmondta hogy bement a sátorba aludni mire belöktek hozzá egy lányt hogy valja be neki hogy szerelmes belé. a lány elkezdett rá mászni és leordította fejét hogy mit képzel ő magáról.. kiment a sátorból és leült egy székre.. A lány odament hozzá és szerelmet vallott neki.. és ö leordította a fejét hogy hogy lehet ilyen hülye hogy nem érti meg hogy ő engem szeret nem őt...

Még aznap beszéltem azzal a lánnyal és azt mondta hogy meg akarta csókolni.. és mondtam neki hogy nem akarok vele összeveszni (amit szerintem rosszul tettem) de ő azt mondta hogy akkor szakítsak a barátommal és mondtam hogy senki miatt nem fogok vele szakítani. erre ő mondta hogy de neki ő kell. és mondtam neki hogy már nem lehet az övé. erre ő hogy de lehet . csak szakítsak vele... Aztán arra lyukadtunk ki hogy többet ne legyen ilyen.. és mondta hogy megígéri.


Azóta is ezt csinálja. Mit tegyek? :S

Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett de muszáj volt leírnom..


2011. aug. 11. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt leirhatnád másképpen fogalmazba mert ebből kb annyit értettem van egy fiu vagy te mint csajésvan egy másik csaj aki rászált a pasidra de a többi sötét mint a lépcsőház
2011. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szörnyen féltékeny lennék, de büszke is, hogy a pasim ennyire szeret, hogy nem csalt meg. Tartsd távol a pasidtól azt a csajt amennyire csak lehet. Hülye p.csa:D
2011. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a lány rámászott a barátomra és megígérte hogy többet nem csinál ilyet és mégis csinálja... mármnt úgy mászott rá hogy feküdt és igy négykézláb mászott rá...
2011. aug. 11. 21:20
 4/13 MedveLámaEmber ***** válasza:
Szerintem annyira nem kéne fájni annak, hogy a barátod állta a szavát és amikor kifejezetten "próbára tették" még akkor is kiállt melletted. A csajon meg röhögj, hogy milyen szánalmas, jobbat nem tudok.
2011. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az a bökkenő hogy 30 km-re lakik tőlem és igy csak hónaponta találkozhatunk és a csaj meg ott abban a városban lakik...
2011. aug. 11. 21:21
 6/13 MedveLámaEmber ***** válasza:
De a krapekod akkor se fogja őt bírni. Mert magamból kiindulva rettenetesen idegesítő egy ilyen csaj még akkor is ha nincs egy barátnőd akiért méginkább megéri nem szóbaállni vele.
2011. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni,ahogy mondja: "De nekem ő kell". Én a helyedben pofánb@sztam volna rendesen...


Ezért útálom a partyribancokat....

2011. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

30 kilóméterre??? venned kéne egy bérletet :)


amugy szerintem legyél büszke a barátodra :) nem sokan tették volna meg :)

2011. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Beton15: én is így tettem volna szivem szerint , de amikor meghallottam hogy el megy hozzá és nyakonb@ssza akkor aztmondtam hogy inkább ne...
2011. aug. 11. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben megtépném a kis r.bancot. Mi a jó édes anyját képzel már magáról? Szerencsés vagy, hogy ilyen párod van.

2011. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!