Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy újra összejöv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy újra összejövünk?

Figyelt kérdés

Már írtam egy levelet ezzel a témával kapcsolatban, de most leírom konkrétan.

3 évig voltunk együtt a barátommal. A szakítás oka annyi volt, hogy nem éreztük magunkat már ugyanúgy ebben a kapcsolatban. Az oka, hogy a barátom teljesen ellökött magától. Gondjai voltak az életben és a családban is. Úgy érezte, hogy már semmi sem jó, így eldobta az egyetlen olyan dolgot, ami fontos volt neki, engem. Persze én is azt hittem, hogy így a jó, de eltelt egy hónap és rájöttem, hogy akármennyi hibája is van én szeretem. Igen, én sem vagyok tökéletes, mert hisztis vagyok. De miután szakítottunk azt mondta én vagyok a másik fele és az igazi és tudja, hogy nem talál még egy ilyet, mint én. Azóta minden héten ír, de semleges dolgokról beszélünk. És azt mondta, ebből még bármi lehet és ki tudja, hogy még mi lesz ebből. Szóval semmit nem értek. A másik meg, hogy bejelentette, hogy elmegy külföldre. Az az érzésem, hogy még magának se akarja bevallani az érzéseit és fogalma nincs mit tegyen. Közben pedig más lányokat nézeget. Főleg egyet. Lehetséges, hogy elfelejtett?


2011. aug. 10. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
talán
2011. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Úgy érezte, hogy már semmi sem jó, így eldobta az egyetlen olyan dolgot, ami fontos volt neki, engem."


Ez a mondat már ott elbukott, hogy ha te voltál az egyetlen fontos dolog az életében,akkor nem dob el magától.Ne meséld be,hogy téged szeret.Ha valóban szeretett volna,akkor nem szakít veled!Ezt jól jegyezd meg.


"De miután szakítottunk azt mondta én vagyok a másik fele és az igazi és tudja, hogy nem talál még egy ilyet, mint én"

Ez pedig a tipikus kamu duma,amit szakításkor/szakítás után mondani szoktak.

2011. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsúszott a talaj alóla és egyszerre tört darabokra minden. Van, hogy az ember úgy érzi, hogy semmi nem jó. Akkor miért tenne ilyeneket, amiket most?
2011. aug. 10. 15:02
 4/5 Fke ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy te valójában az akarod, hogy azt mondjuk ,hogy "persze! Biztos megint összejöttök. Hajrá!"


Szóval tessék:

persze! Biztos megint összejöttök. Hajrá!


Most jobb?

2011. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem...
2011. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!