Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után vesztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után vesztetek össze először a párotokkal?

Figyelt kérdés
komoly dolgon vesztetek össze, vagy pitiáner ügyön? hamar kibékültetek? és mikor volt az első komoly veszekedésetek?
2011. aug. 8. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fél év...sok apróság miatt 2-3 órákat veszekedett velem , de elegem lett belőle.Másfél év után szakítottam vele.Ép ésszel a hülyeségeit nem lehetett tovább bírni.És most próbál változni...áh
2011. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem igazán emlékszem már, pár hónap után, a féltékenységem miatt, ami miatt általában mindig veszekszünk:(
2011. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az első komoly veszekedésünk 8 hónap után volt. ez volt a témája, hogy én megvádoltam a párom legjobb barátját, hogy rá akar mászni az egyik barátnőmre (a srácnak volt barátnője amúgyis, és az én barátnőm meg már sokat csalódott, nem akartam, hogy még valaki kihasználja), és ezen a barátom berágott, hogy jaj, a haverja nem olyan...


ezen csúnyán összevesztünk. hogy én hogy merem megvádolni. egy-két napig fasírt volt. előtte egyáltalán nem veszekedtünk.


ja, és mellesleg igazam lett, 2 hónap múlva tényleg kikezdett a barátnőmmel, és átvágtaXD

2011. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 hét után, egy kis apróságon, másnap már minden rendben volt.

komoly veszekedés? hát fél éve vagyunk együtt, de nálunk ha valamin összekapunk, akkor másnap már el is van felejtve. ha én mondtam valami csúnyát, akkor még a barátom másnap felhozza párszor (max 3x), de utána minden rendben. nem tudunk sokáig haragudni egymásra. még ha akarunk sem megy.

2011. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi 3 hónap után. nagyon gyerekes dolog volt.
2011. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi 2 nap után összevesztünk!
2011. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi lassan 8 hónaposak vagyunk, de ma vesztünk össze először nagyon komolyan. néha összekaptunk eddig is, de az semmi nem volt ehhez. az a baj h ha valami nem jó körülöttünk, vagy vki be akar szólni a kapcsolatunkba, akk olyan nehéz vele megbeszélni h mi legyen. ilyenkor nem szól semmit, csak búslakodik, a mellkasomra hajtja a fejét és nagyokat sóhajt. ilyenkor csak én beszélek és én is szeretném megtudni h mit gondol, a véleményére vagyok kíváncsi, de egyszerűen nem tudok kihúzni belőle csak néhány szót. eddig tűrtem, de ma megmondtam neki h mennyire utálom amikor ezt csinálja, amitől csak még jobban elrontottam a hangulatot és a kedvét is. tudom h nem kellett vna ezt csinálnom, hülye voltam. miután elváltunk, utána felhívtam, de kinyomta a telefont, és smsben ennyit küldött: köszi;( .én meg bocsánatot kértem tőle egyenlőre smsben, amíg nem tudok vele beszélni. de, ha már most nem tudjuk megbeszélni a dolgokat, áthidalni a nehézségeket, akk hogyan fog késöbb sikerülni? :S
2011. aug. 8. 20:27
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálunk még soha nem volt igazán nagy veszekedés, ami napokig tartott volna, összevesztünk, aztán ha nem volt lehetőségünk megbeszélni aznap, másnap megbeszéltük és minden oké lett. 2 éve leszünk együtt. Veszekedések mindenhol vannak, hisz vannak rossz, és rosszabb napok, ilyenkor sajnos mindig arra zúdítjuk a bánatunkat aki a legközelebb áll hozzánk.

Nyugi meg fog békélni, csak el kell magyaráznod neki, hogy mondja el mire gondol, mert néma gyereknek...

2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a barátod egy hisztigép... már bocs. tudom, enyém is ilyen volt:DDD és ja, lesz ez még rosszabb is.
2011. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én vagyok a fiú, ő a csaj
2011. aug. 8. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!