Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne több belőle?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne több belőle? (normális válaszokat kérek, légyszi! )

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel megismerkedtem, azt vettem az elején észre, hogy kölcsönös a vonzalom.

Aztán néha olyan, mintha csak udvariasságból lenne csak kedves.

Hétköznapi témákról beszélgetünk, sport közben.

Kíváncsi lennék rá, de nem akarok én kezdeményezni, nem szeretném, ha rámenősnek/tolakodónak tartana.

Valami ötletetek nincs?

Vagy álljak elő az ötlettel?!

Köszi a válaszokat!


2011. aug. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem attól hogy kezdeményezel nem fognak rámenősnek tartani max az aki irigy vagy féltékeny ha viszont nagyon tartasz tőle akkor javaslom hogxy igy utalj rá agy jeleket remélhetőleg észreveszi és lép
2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hívd fel zabálni a vályúdhoz
2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát továbbra is tartsd vele a kapcsolatot, továbbra is járjatok együtt sportolni és majd meglátod... lesz, ami lesz. Idővel megismered és kiismered őt :)
2011. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :-)
2011. aug. 7. 19:35
 5/7 Moszuke ***** válasza:

lány sose kezdeményezzen mert nem kap megbecsülést, spontán tiszteletet.

ilyen furák vagyunk, mi fiúk..

23f

2011. aug. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ez olyan fura

ki ezt, ki azt mondja, sokan úgy vannak vele, hogy a 21. sz.-ban már a lányok is kezdeményezhetnek

2011. aug. 7. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
nem attól kap valaki megbecsülést mert nem kezdeményez. van rá példa bőven
2011. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!