Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, bejön ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön ha a pasinak van hónajszőre?

Figyelt kérdés
Bejön, vagy nem "jön"? :D Ha igen akkor miért? :D
2011. aug. 4. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
omg. Bejön ha egy csajnak szőrös allul ?
2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem fordítva bejön. Imádom az izzadt, hosszúszőrű lucskos, nyári, büdös hónalját a csajomnak.:$
2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Be... Ha leér a lábszáráig XD
2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem!!! Nekem nem tetszik! Meg higiénia szempontjából is jobb ha csupasz.
2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Az összes nagyfaszú embernek van hónaljszőre!
2011. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Ja, mert lehet közben legelni :D Embere válogatja, de manapság már nem hiszem, hogy bejönne, max inkább elfogadják, vagy nem, de hogy kifejezetten imponálna... Hónaljszőr fétis? Meredek.
2011. aug. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, valamennyire legyen, mert nekem az "túlságosan-foglalkozik-magával" feelinget okoz ami --> metroszexuálisos/búzás--> blöááááááá
2011. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
55%

Tisztelt 23:49!


Elgondolkoztatásképpen:


A verzió: 183 cm magas, 90 kg, derékbőség 82, bordás hasizom. Igen széles váll, és hát, fejlett mellkas, kisportolt láb. Versenysportoló. Kifejezetten jóképű. IQ: 125. Sosem lépett félre, meg tud szólalni, szerény, mégis a társaság középpontja. Hónaljszőr, szőrős mellkassal.


B verzió: 175 cm magas, szintén 90 kg, a derékbősége 100 felett. Nem túl sportos, ellenben tetoválások díszítik, amelyeknek valós lelki oka, amikor is szeretné, hogy legalább valamiért felfigyeljenek rá.

Nagyképűt játszik, mert belül önbizalom hiányos. Ha kapcsolatban él, ha teheti félrelép, mert úgy érzi nem lehet kihagyni, hiszen a tetszési indexe véges.

Hónalját, nemi szervét borotválja, ámbátor gyakran büdös a szája, hacsak nem nyomja el erős rágóval. IQ: 95-100. Használt kocsi hitelre. Minden álma, hogy két nővel legyen egyszerre.


Előbbit nem érdekli mi a nők elvárása, mert rá van írva: nyertes. Még talán kisebb szakállat is növeszt. Míg

utóbbinak a nők elvárásai irányítják élete jó részét.


Melyik a vonzóbb Hölgyem?! Előbbi ritka, utóbbi tipikus.

2011. aug. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Dejó akkor ritka vagyok, igaz nem vagyok a társaság középpontja, és az IQ-m 160
2011. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
aki sokat jelentkezik az iskolába annak szőrös lesz a hónalja
2011. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!