Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam? Vagy ez a vonat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam? Vagy ez a vonat már elment?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy lány akivel kb 2 évig együtt voltunk. Nagyon szerettük egymást de hirtelen megromlott a kapcsolatunk és szakított velem (nem megcsalás vagy ilyesmi miatt). Azt akarta, hogy ne keressem. Én ezt tiszteletben tartottam, így egyik napról a másikra nem is találkoztunk annak ellenére, hogy szerettem. Azóta neki van barátja de sokat veszekednek, többször szakítottak, és olyan mint ha elhagyta volna magát a lány. 2 éve szakított velem, én még mindig szeretem! Szerintetek ha felkeresném örülne neki? Vagy inkább ne keressem?
2011. aug. 2. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként amikor szakított akkor is szeretett mert láttam rajta"


Neharagudj barátom,de ez így nagyon szánalmasan hangzik :Ddd

2011. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
mert veled nem történt ilyen, hidd el van! Te talán mindig érted a nőket?! -.-
2011. aug. 2. 14:37
 13/13 Nagy Vanessza 21 válasza:

Deja vu- érzésem van..

Velem pont így történt.. Két évig jártam egy sráccal,nagyon szerettük egymást csak megromlott a kapcsolatunk valamiért.. Szakítottam vele,mert még fiatal voltam(ő 23,én 17 voltam) és élni akartam az életem. De szerettem nagyon.. Megkértem ne keressen és így is lett.. Lett egy barátom,akivel sokat veszekedtem.. Azóta eltelt pár év,változtak a körülmények,de még mindig nagyon szeretem őt,rengeteget gondolok rá és rájöttem,hogy nekem ő az igazi..De nem merem felkeresni,mert félek,hogy elutasít..Inkább szeretem távolról..

Kedves topik indító. Ha még látogatod az oldalt írj,mert kiváncsi vagyok,hogy alakult a történeted..

2012. aug. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!