Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (prosti a barátnőm)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (prosti a barátnőm)

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 17:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
59%

Hát nézd,ezen mi nem tudunk segíteni.Ha szakítassz a kkor vállald a következményt,hogy megy a lové is.

Amugy kérdezhetnék én is?Milyen az ágyban?Jobb mint egy átlag lány?

2011. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
tosszad ingyér!
2011. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

17:52

"Basszad ingyen!"

xDDDDDDDDDDD

2011. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Bujjá el!!! "-.- gyökér
2011. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ezt a sok érdemleges választ...pff

1.mikor megismertem már ezt csinálta,szóval nem miattam kezdte el..

2.Beleszerettem és úgy gondoltam megbirkózok vele..

3.Ha nem kis 15-16 éves p@csök lennétek akkor tudnátok,hogy

6 év alatt igen össze lehet valakivel kötni az életed!

(közös lakás,közös autó stb..)

3.Hülye voltam és hagytam,hogy minden az én nevemen legyen,tehát ha szakítunk az összes hitel az én nyakamba hullik ami nem kevés!

4."Basszad ingyen" az már rég megvolt,és nem is erről van szó,hanem az én jövőmről a boldogságomról..

De nem is tudom mit vártam,ilyen kis p@csöktől...

Örültök ha pinát láttok képeken..!!

5.Tök hülye voltam,hogy ezt ki írtam ide,illetve csak reméltem,hogy vannak még normális emberek az országban,és nem csak az elbutított,gy@kerek!

2011. aug. 2. 16:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Mielőtt "le kis p*csözöl" embereket talán el kéne gondolkodni,hogy más válaszokat kaptál volna,ha ezeket a hiteles dolgokat kiírod...de mivel ez elmaradt,így te sem vagy több,mint egy ostoba kis p*cs....Amúgy meg..te voltál a h*lye,oldd meg!!!
2011. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Attilabranko válasza:
Beszéld meg vele hogy menjetek szét!
2014. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!