Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Uzsonnát készíteni a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uzsonnát készíteni a barátomnak mikor suliba megy már túl tapadós vagy még aranyos kategória?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barátom 3 utcányira a lakásunktól fog iskolába járni szeptembertől és én is a közelbe járok szóval minden reggel fogunk suli elött találkozni. Azt találtam ki hogy mivel imádja a szendvicseket amiket szoktam csinálni ha nálunk van mi lenne ha reggel nem csak magamnak csinálnék ezentúl suli elött hanem neki is egyet és akkor amikor találkozunk akkor odaadom neki reggelente:$ ez még aranyos kategória vagy inkább már ilyen anyaszerep átvevés?Fiúk ti mit szólnátok ehhez?Esetleg ha valami aranyos kis üzenetet is csomagolok bele? 17/L
2011. júl. 31. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én a szendvicsnek nagyon örülnék, de az üzenet az ne legyen állandó, azt csak ritkán rakd bele:)

20F

2011. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Bár csak iylen barátnőm lenne *nagy sóhaj*

21f

2011. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fiúja válogatja, melyik örül melyik nem. Exem nem nagyon igényelte az ilyesmit, hiába próbáltam, megköszönte, de láttam, hogy nem sokat számít neki, mostani barátom meg szinte már elvárta, hogy amikor ment edzésre egész napra, akkor csináljak neki valami kaját. :D

20L

2011. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy normális ember.

És ha neki nem kell a szenya, én elfogadom ;)

2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy nagyon. :)
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos lenne!
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

ahogy ismerem be fog neki jönni:D amikor edzése után találkoztunk régebben és vittem neki kaját meg inni valót annak is örült:)

köszönöm a pozitív visszajelzéseket:$okés, akkor nem állandó lesz az üzenet:Dköszi;)

2011. júl. 31. 22:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak minden lány ilyen aranyos lenne!
2011. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

higyétek el szerintem azért még találhatóak ilyenek!;)

de nagyon jól esik:$

2011. júl. 31. 22:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos :).

Mikor nálunk van a barátom, én is szoktam neki csomagolni a kajából, ami aznap volt és hazaviszi, otthon megeszi.

Ő nagyon szokott neki örülni, mert így nem kell még este lemennie a boltba, meg azon agyalni, hogy mit egyen vacsira. :)

L/24

2011. júl. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!