Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki hogy a tanárom elhívot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki hogy a tanárom elhívott randira? (lent)

Figyelt kérdés

Lementem a boltba hogy hozzak pár cuccot, erre a matektanárom köszönt nekem, haza is kisért és elhívott randira...

de csak úgy kérdezte hogy randiznánk e

én meg véletlenül igent mondtam, és nem mertem újra mondani hogy nem...

most mit csináljak?

mennyek el a randira?

és ha megerőszakol?

őszintén tud valamikor ijesztő lenni...

főleg mikor még matek órán osztogatta az 1-eseket O.o ...

de csomószor segített nekem...

16/L


2011. júl. 31. 19:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de viszem a pasimat a biztonság kedvéért
2011. júl. 31. 19:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyááááááááááá, hogy pasid is van? :D


Azt a mindenit, honnan szalajtottak? Én is megnéznélek!


Amúgy szerintem ne légy ostoba, ne menj el! Persze ezzel magadra haragíthatod, az ellenkező esetben viszont ha kiderül, akkor meg országos hírnevet szerzel. Meg talán még jó jegyeket is kapsz... választhatsz, én a "nem megyek el" verziót választom. A döntés a Te kezedben van, ifjú padavan!

2011. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
kis qrva otthon unatkozik és a gyk.-n kezd el kamuzni. NEM VAGYUNK HÜLYÉK TE ****************&%%#@@@%&?!&##
2011. júl. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező kommentje:

de viszem a pasimat a biztonság kedvéért


ez hatalmasXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDD hány éves a tanár?XXXDD

2011. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
nem tudom, nem kérdeztem, de lehet 30-40 éves
2011. aug. 1. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!