Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Segítség!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Segítség!

Figyelt kérdés
A barátom huzamosabb ideig nem lesz itthon, munka miatt. már 2hete nem láttam, és majd szeptember végén fogom újra látni. Együtt lakunk, mert az elején még távkapcsolatban voltunk, és ideköltöztem hozzá már egy jó ideje. Na már most nekünk közösek a barátaink. Van egy kifejezetten olyan barát köztük, akiben nagyon megbízok, és elmondok neki sok mindent. Elég aranyos, helyes fiú. Tegnap viszont be volt rúgva, és mivel velem lehet beszélgetni normálisan,(nem sértődök meg ha olyat mondd, vagy valami) beszélgettünk, és mondta hogy ha nem lenne a barátom, akkor szétszedne...És hogy mennyire mákos a barátom, hogy ilyen lányt talált mint én. Én ezt nem hiszem hogy annyira "mákos" lenne, mert én ugyanolyan vagyok mint bárki más, szerintem. Én nem iszok, csak dohányzom sajnos, tegnap este sem ittam, de majdnem ágyban kötöttünk ki. Ez amiatt volt, hogy szakadt az eső, és hazakísért, egy esernyő alatt, és átölelte a derekam, hogy ne ázzak nagyon. Aranyos meg minden, de én szeretem a barátomat nagyon, nekem ő csak egy nagyon jó barát. Aztán jött egy telefon, hogy jönnek értünk a barátaink kocsival. Amíg a kocsi odaért hozzánk, addig már elfajultak a dolgok, mivel olyanokat mondott, hogy megvan őrülve a melleimért, és elkezdte simogatni, meg ilyenek. Én ezt nem hagytam, mondtam, hogy ezt nem lehet, mert ott van a barátom. Megérkezett a kocsi, beültünk, hogy hazavigyenek. Simogatta a lábam, átkarolt, én meg eléggé furán éreztem magam, nem szerettem volna, hogy a többiek ezt lássák, szóval amíg haza nem értünk, addig folyamatosan szedtem le magamról a kezét. amikor átölelte a derekam a kocsiban, akkor próbáltam leszedni a kezét, erre meg megfogta a kezem, és összekulcsolta. Hazaértünk, és még akkor is úgy adta a három puszit, hogy én csak pislogtam. Én nem vagyok megcsalós típus, de nagy volt a kísértés, de a mégis nagyobb volt az, hogy szeretem a barátomat, és nem tettem semmit. Mégis most olyan furcsa érzésem van.:( Éjszaka még nagyon sokáig fent voltam, és gondolkoztam azokon, amiket mondott. Ma is találkozok a barátaimmal, köztük vele is. Nem tudom, hogy mi lesz, de biztos furcsa szituk lesznek, legalább is számomra. Valakinek volt már hasonló esete? Vagy legalább valami ötletet kérnék, hogy mit tegyek? Köszönöm szépen, hogy elolvastátok, és a válaszokat is! :)
2011. júl. 30. 12:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, párom se volt túl boldog, de így mit tegyünk ha nincs a közelben sem? Szeptemberben lebeszélik..engem is felzaklatott, másképpen nem írtam volna ki semmiféle kérdést sem, hogy segítsetek, mit kéne tennem? :( Én elszakadtam a saját baráti körömtől, amikor én ideköltöztem..:(
2011. júl. 30. 13:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéld meg a sráccal a dolgot, hogy te nem akarod őt, ha viszont akarod, akkor fékezd magad vagy szakíts a pasiddal, de mindenképpen döntened kell!
2011. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
40%
ez kész ITT NINCS MIN RÁGÓDNI 2 hét és megbac téged aztán ott hagy ennyi.
2011. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már megbeszéltük, és mondta, hogy nem tudja, hogy mi volt vele, felejtsük el ezt az egészet, tök normális volt:)köszönöm a válaszokat, és hogy próbáltatok nekem tanácsot adni! :)
2011. júl. 30. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!