Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan menne bele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan menne bele?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 7 hónapja járunk és már nagyon vágyok rá hogy orálisan kielégítsem. Megkérdeztem hogy tőle hogy akarja-e, ő azt mondta hogy csak szégyenlős és fél. Győzzem meg szóban, vagy egyszer csak finoman vetkőztessem le? Netán izgassam fel hogy simábban menyjen a dolog, és ha igen akkor mitől izgulna fel egy átlag lány?
2011. júl. 30. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
7hónap alatt nem jöttél rá h izgathatnád fel de kinyalnád? kicsit gyors a tempó hapsikám.. ha csak simán nekiugrasz,akár még fájhat is neki,ne ezzel kezdjétek
2011. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon fontos ő nekem és nem valami "szexmániás", nem mertem eddig semmit komolyabbat csinálni mert nem akarom elveszíteni. Amúgy meg nyakcsókot szereti, meg ha a melleit fogom. De valami más?
2011. júl. 30. 00:47
 3/5 anonim ***** válasza:
fokozatos kicsi lépésekben :) először vonszold fel az ágyra csókolgasd majd egyre többször aztán jöhet a többi fokozatosan :D szóval nem hiszem hogy meggyőzöd mert a végén még rosszul érzi magát -e miatt hogy nem tesz boldoggá stb.. :// csak utalgass rá :D
2011. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor csak lassan!! simizés,cicicsókolgatás,p.uncisimogatás-ruhában!! ha már ezeket engedi,estleg el is élvez és ő is kezd veled foglakozni,akkor jöhet az orál szex. tudod ez a nőknek sokkal másabb mint a fiúknak,ehhez szó szerint ki kell tárulkozni,nem megy ez csak úgy hát még ha szégyenlős


türelmes legyél és ne hozd fel sztem egyelőre ezt nincs még itt az ideje

2011. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legyen az hogy először csókolgasd majd a nyakát is (vedd le a pólóját, csókolgasd a dekoltázsát, majd vedd le a melltartóját, csókold meg, majd menj vissza a mellére. menj le a hasa felé, csókolgasd a hasát, közbe fél szemmel figyelj, hogy higyan reagál, megint csókold meg, majd gyorsabban haladj at a mellén a hasán és finoman kezd el lehúzni a gatyáját. majd először bugyin kívül csókolgasd. figyeld a reakciokat. utána meg... rajta múlik mit akar ;)

remélem segítettem, engem igy vett rá a barátom :)

L/16

2011. júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!