Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjuk el otthon ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjuk el otthon ezt az egészet? Komolyan gondoljuk nagyon.

Figyelt kérdés

Na szóval..10 hónapja együtt vagyunk. Nagyon szeretem őt, ő is engem:) Egész életünkben együtt akarunk lenni és tervezünk házat, mindent:) Külföldet is:)

Egyszer sem csalt meg, én se őt. És sosem kell más nekem neki se. Egyszerűen imádom őt és benne találtam meg a másik felem:) Nagyon jó vele minden, olyan édes és ahogy mosolyog, ahogy nevet, nagyon szeretem őt:) Mindig hülyéskedünk ha együtt vagyunk. Imádom ha jó kedve van :)

A kérdés most jön, hogy ezt az egészet, hogy mik vagyunk(Leszbi) meg a járásunkat, hogyan kéne otthon elmondani? Mert ugye ezt otthon nehezen fogadnák el a szülők. Nála nehezebben úgy érzi. Nálam, hát nem tudom. Itt is nehéz lesz gondolom, de majd egyszer úgyis el kell mondanunk. Ezt majd hogy csináljuk? Valaki volt már hasonló helyzetben? Normálisan írjatok, fontos.:)

20/L


2011. júl. 28. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj vele. Ha jól veszem ki a szavaidból, még nem is tudják otthon, hogy meleg vagy, miképp nála se. Nos, először ezt kellene elmondanotok, a barátnő bemutatásával szerintem várjatok, mert egyszerre elég nagy sokk lesz akkor is, ha nem látják "fizikai valójában" a bizonyítékot.
2011. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy leszbikus vagy és csak a barátnődről nem tudnak, vagy a leszbikusságról sem tudnak?
2011. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Még várunk persze. Nem tudják se rólam, se róla.

És nagyon szeretjük egymást, csak most ez feljött, hogy mikor mondjuk majd el.

2011. júl. 28. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
A tényt, hogy leszbikus vagy, minél előbb. Legyen idejük feldolgozni, aztán jöhet a barátnő bemutatása. Azzal a hírrel, hogy meleg vagy, nincs mire várni, hónapok és évek múlva is az leszel :)
2011. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg leszbikus vagy? Mármint mindig is a nők érdekeltek, vagy csak ez a lány babonázott meg?
2011. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Néhányszor volt szó erről, meg meg is kérdezték egyszer-kétszer de letagadtam. Régen volt ez. Na és az áll barátot hogy kéne? Hogy ne legyen gyanús, hogy nincs a közelünkben, csak lány. :D
2011. júl. 28. 15:51
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindig is egész életemben, csak régen még nem mertem felvállalni. Most se:D de magamnak bevallottam már évek óta :)

Szóval, hogy csak lányra mondtam mindig hogy jaj milyen édes meg minden:D

2011. júl. 28. 15:52
 8/13 A kérdező kommentje:
És sosem bírtam ki hogy ne forduljak meg utánuk:) Most meg ő van nekem és mindennél fontosabb:)
2011. júl. 28. 15:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Te ismered a szüleid, hogy fogadnák. Az enyémek kitagadnának és eltiltanának tőle, ezért nem mondanám meg, csak ha már elköltöztem tőlük. Addig meg a lányt a "legjobb barátnő" státuszban mutatnám be, így tudnátok sokat együtt lenni, és a szüleidnek is lenne ideje megismerni és megszeretni őt, így később talán nem zárkóznának el a dologtól annyira.

De te tudod, milyenek a szüleid. Ha lazábban kezelik a dolgot, akkor bátran mondd el. Lehet, hogy csak az enyémek ilyenek, hogy még a gondolataimat is meg akarják szabni.

2011. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

-Cső Anyuu ,apuuu én meleg voook!

(agyvérzés-szívroham)

-Majd még jövőőők!

(elugrál mint tigris a micimackóban)

2011. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!