Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy már csak ragaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már csak ragaszkodás? Hogy különböztessem meg? Segítenéte? Aki már volt ilyen helyzetben. Hogy jött rá?

Figyelt kérdés
1.5 éve vagyunk együtt, mostanában nem sokat vagyunk együtt, ha igen akkor is veszekedünk. Tegnap smároltam egy másik fiúval,de sírtam közbe mert az eszembe jutott:(
2011. júl. 28. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha még lelkifurdalásod van és hiányzik akkor még szereted, bár nem kellett volna mással csókolózni,de talán ez ráébresztett arra h. igen is fontos neked a párod.A veszekedés is jelentkheti azt h. még szeretitek egymást,mert ha nem érdekelne akkro nem veszekednétek.
2011. júl. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra, hogy milyen volt az amikor osszejotetek. ird le egy lapra, hogy mit ereztel akkor es azt is le, hogy mit erzel most. hasonlits ossze. igy latod meg a legjobban, hogy mi valtozott az ido mulasaval. :)
2011. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy igazad van..de amikor nem vagyunk együtt..akkor annyira rossz, mintha egyedül lennék, viszont ha velem van..akkor soha nem jut senki az eszembe. Nem kellett volna,de megtörtént. De nem mondom el neki. Vagy el kellene?
2011. júl. 28. 13:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Vannak naplózott beszélgetések,ha azokat visszaolvasom, akkor érdekes....
2011. júl. 28. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
sírva smároltál?
2011. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
aha..amikor smároltam a sráccal eszembe jutott és elbőgtem magam.
2011. júl. 29. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
édesem min veszekedtek?
2011. júl. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nem igazàn szereted mert ha szivedböl szeretnéd semi féle modon nem teted volna ezt sirni pedig azert sirtàl mert legbelül te tudod ö nagyon szeret es ö ezt nem tette volna a te helyedbe szerintem enek nincs ertelme a tereszedröl legalàb sajàt magadnak ne hazudj !!! A csokrol meg az öszinte valomasrol anyit nem mindegy ö szeret ugyis megbocsàsa nem? Mert szeret !!
2011. júl. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!