Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekkori barátságból barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkori barátságból barátnő? Bevalljam neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel szomszédok vagyunk. Szinte együtt nőttünk fel, mindent tudok róla,olyan mint ha a testvérem volna. Nagyon jó barátok vagyunk. Én mégis többet érzek ennél, évek óta szerelmes vagyok. Ha bevallom neki kockáztatom a gyerekkori barátságot. Ha nem, csak örlödöm tovább. Nem tudok dönteni, nem akarom Őt elveszíteni semmilyen formában. Mit tanácsoltok?
2011. júl. 28. 12:36
1 2
 11/16 anonim válasza:
Jó de nem tom mi lehet a baj :P Remélem sikerül :)
2011. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Csináltam uj cimet, a Gmail-ről nem küldi el. Próbáltam írni,nem tudom sikerült-e.

sosemkaptokel@citromail.hu

2011. júl. 28. 17:59
 13/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan bevallhatod neki. ha megengeded leírom a saját hülye kis hepiendes sztorim hátha bíztat egy kicsit..:)

kiskoromban a mamám szomszédságában lakott egy 3 évvel idősebb srác. iskolás lettem, nem beszélgettünk már, pedig egy suliban tanultunk. a ballagására sem emlékszem. már 8-os lettem... és mi a sors fintora? a srác szilveszter másnapján megkérdezte hogy járunk?... én kikosaraztam, mivel még sosem volt barátom és amúgy is más tetszett... pár hónapra rá irtóra kezdett hiányozni a sráccal való beszélgetés, és így most nekem kellett bevallanom neki valamit. beleszerettem.:))) így másfél évre rá még mindig nagyon szeretem és megvagyunk...! Szerintem mindenképp mond el a csajnak, és ha mégse jönne össze attól még maradhattok barátok!:)

15Ł voltam.:)

2011. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy elmondtad a véleményed. Sajna a mi esetünkben ez nem ilyen "egyszerű".

Persze ez csak nézőpont kérdése. :)

2011. júl. 28. 19:18
 15/16 anonim válasza:
en azt ajanlom hogy ,mond el ha nem kolcsonos attol meg sztem ugyan ugy baratok lesztek tehat vesztenivalod nincs velem is ez van most eppen es ugy vagyok vele hogy erdemes volt elmondanom mert igy legalabb megtudtam az erzeseit, problemait ugyhogy goo kopogj be es mond meg neki;D
2011. júl. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha bevallaná az egyik gyerekkori barátom,hogy tetszem neki szerintem én bele mennék...Hajrá!Csak arra figyelj h nyugodt körülmények között szépen mondd el neki és akkor nem para :)
2011. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!