Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy azóta már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azóta már másképp látja a dolgokat, és sikerül visszaszereznem?

Figyelt kérdés

15 évesen szakított velem a barátom(első csók, első szerelem), hatalmas szerelem, tüzes érzelmek.

De aztán elbizonytalanodott, hogy mit érez(nagyon összevesztünk), majd szakított. Talán kiábrándult belőlem.

7 hónapot voltunk együtt.

Most 16 éves. Lehetséges,hogy rájött, hogy szeret, és hülyeség volt szakítani? Én még nagyon szeretem őt.

Mit tegyek, hogy újra együtt legyünk?

Egy értelműan azt gondolom, hogy lehetne javítani a kapcsolatunkon, és szerintem lehetséges, hogy ugyanúgy szeressük egymást.Nem beszéltünk már rég, szerintetek elhívhatom valahova?

Szeretém őt visszakapni. Mit mondjak neki? Segítsetek! :)


2011. júl. 27. 10:22
 1/8 A kérdező kommentje:

*Egyértelműen

És azóta nincsen barátnője.

2011. júl. 27. 10:23
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyival egészíteném ki a dolgot, hogy bár nem tudta mit érez(azt hitte elmúlt a szerelme, és kiszeretett belőlem), szerintem csak mélyponton volt a kapcsolatunk.

Kötődött hozzám, élvezte a csókolózást, mindent, velem akart lenni, jól éreztük magunkat, örült, ha találkoztunk, tehát szerintem szó sem volt kiszeretésről.

2011. júl. 27. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:

8dik végén lett vége egy kapcsolatomnak, mert új vrosba mentem tanulni. De a lányt tovább szerettem, s titkon, bár sose mutatta ki , ő is szeretett. Amolyan gyerekes barátság volt ez. 2 kerek évig nem csajoztam, mert nem kellett más. Majd úgy adódott, hogy újra taliztam vele, és újra összejöttünk. Azóta együtt vagyunk ( már 3 éve )


Szóval neked is lehet esélyed nála még. Kezdj el beszélgetni vele a neten vagy élőben. bókolj neki. Majd egyszer, mikor már úgy érzi, hogy bízik benned, az érzéseiről és a te érzéseidről akar beszélni. Akkor majd elmondhatsz mindent neki.

2011. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy keressem fel, nem akarom, hogy zaklatásnak vegye.

2011. júl. 27. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a válasz kicsit hosszabban. [link]


Azért jó inkább neten írni rá, ha van lehetőség. Mert az nem zaklatás. És könnyebb neten keresztül beszélni, mint élőben.

2011. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de azért talán személyesen mégiscsak jobb.

Egyébként letiltott msn-ről, közösségi portálokon nem vagyunk fent, tehát neten nem tudom elérni.

2011. júl. 27. 11:10
 7/8 anonim válasza:

hát ha jól veszem ki, lány vagy. Az igazat megvallva a fiúk nem titkolnák, ha akarnának még vmit. az pont a lányok specialitása, h megveszik vkiért, de büszkeségből nem mutatja ki.

hagyj neki vmi apró jelzést! pl éjszaka a kapujuk elé rakj ki kavicsokból egy szívet, vagy mittomén, és a reakciójából leveheted, h mit gondol.

2011. júl. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm az ötletet.
2011. júl. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!