Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ilyen? Csak anális-szexnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Csak anális-szexnél van orgazmusa?

Figyelt kérdés

Barátom szerint egy haverja mondtam neki, hogy a csaja csak így jut el a csúcsra és jobban imádja, mint a "rendes" szexet.

De nekem ezt nehezemre esik elhinni. Sztem csak azért mondta, hogy rávegyen a dologra. /Már régóta ki akarja próbálni, de én nem igazán szeretném/

Csak sikosítóval és gumival szabad csinálni? Vagy anélkül is? Van aki ezt élvezi?


2011. júl. 26. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak síkosítóval és ha nem akar a srác fertőzést akkor gumival. (Bár mi eddig egyszer csináltuk és gumi nélkül, de nem lett semmi gond belőle)
2011. júl. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Inkog Nito ***** válasza:
Igen,létezik akinek csak ezzel sikerül elérni...Lehetséges hogy a pasid haverjának a csaja (bocsi :D) tényleg csak így képes orgazmust elérni,de sanszos hogy csak rá akar venni.Persze lehet hogy csak neked akar jót,mert gondolom akkor neked még nem sikerült orgazmust elérni.Hát sikosítót mindenképp gumi is illene és ajánlott a beöntés is.Tiszta lesz a végbél ezért nem maradnak...Szerintem érted :D Kicsit macerás a dolog,de azért élvezhető ha minden igaz.Csak tisztába kell lenni hogy ott óvatosabban kell gondolkodni :)
2011. júl. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem még sajnos nem volt orgazmusom! Pedig kitartóan próbálkozik már több mint fél éve. És mindig közel vagyok hozzá már érzem, aztán egyszercsak nem érzek semmit. :(
2011. júl. 26. 23:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Beöntés igazából annyira nem fontos, a végbélben nincs széklet, épp elég ha előtte zuhanyzol meg esetleg bedugod az ujjad, hogy a végbélnyílás kivül-belül tiszta legyen. ennyi.
2011. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.Lehet,hogy te is g pontos popóval vagy megáldva,mint az a lány.
2011. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szarjál Sünt válasza:

Annyi a bibi a dologban hogy először az is fáj, ugyanúgy mint amikor rendesen vesztetted el, csak ez kicsit hosszabb ideig kellemetlen, de hamar megszokod, utána már jó lesz.:)


(A forrásom nem 100%-os, mert nem sajét magamon tapasztaltam, arra akarok célozni hogy pasi vagyok.:D)

2011. júl. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!