Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra össze lehet jönni az exxel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra össze lehet jönni az exxel?

Figyelt kérdés
Nincs párja, és sokat beszélget az exével.
2011. júl. 26. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordult, bár ez inkább az előzményektől függ, pl. hogy hogyan váltak el....
2011. júl. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy mivel nem csináltak egymással semmit (se puszi, se ölelés, se semmi), közölte a srác, hogy így Ő nem jár Vele.
2011. júl. 26. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah hát ez így elég snassz, de lehet hogy bepróbálják újból ....nem tudom.
2011. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csináltak semmit??? Csak megbeszélték,hogy jó, akkor mostantól járunk?:D Vagy mi??? Ez mekkora hülyeség...na mindegy. Ha erről van szó, akkor azért van esély arra, hogy "újra" összejöjjenek, hiszen, még nem is ismerik a másikat. Nem tudják milyenek lennének egy igazi kapcsolatban...ők szerintem nem is exek, csak nagyon jó ismerősök, olyanoknál pedig igen, előfordulhat, hogy összejönnek. Gondolom te valamelyik exhez tartozol...hát figyelj, azt tudom javasolni, hogy beszélgess a pároddal, hogy neked ez rosszul esik meg minden és ne hülyítsen, hanem játszatok tiszta lapokkal, úgy mindenkinek egyszerűbb. Mondja meg konkrétan mit akar meg mit nem, aztán kész.
2011. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahogy írtad is, szó szerint így volt. Megbeszélték, hogy Ők most járnak. Már több mint 10 éve ismerik egymást.
2011. júl. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!