Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete van barátnője mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete van barátnője mégis azt mondja velem akar lenni. Mit akar?

Figyelt kérdés
volt pasimnak 2 hete van nője de mégis azzal jön még engem szeret és a sok veszekedés miatt nem akarja újra kezdeni, pedig még mindig szeret... De ha igaz amit mond hogy szeret és engem akar akkor mit keres annál a másik csajnál?
2009. ápr. 5. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom mikor egy nagyobb veszekedés után szakítottunk mindig felszedett vkit... :S Azért mert ugy gondolta h így könyebben el tud felejteni,meg azért is mert féltékennyé akart tenni... Mindig sikerült neki,és mielött visszafordíthatatlan dolog lett volna visszaszereztem :)
2009. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy szeret téged...Mégis miért lenne mással, ha téged szeret??? Keress olyan pasit, aki komolyan is gondolja a kapcsolatot és valódi érzelmeket táplál irántad. Ha annyira szeretne, akkor megpróbálná a vitákat megoldani, a konfliktusokat megbeszélni, nem pedig más karjaiban kötne ki...Nyisd ki a szemed!
2009. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!