Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megfogalmazni barátomnak egy levélbe hogy: mennyire szeretem őt, mit szeretek benne (mindent),hogy még nagyon sokáig együtt szeretnék lenni vele, akármi van mindig mellette állok, és hogy tőlem senki nem veheti el.


egyéni ötleteim nekem is vannak,de megfogalmazni nem igen tudom őket (elég nyers),lehet ti tudtak még olyat mondani amire én nem gondoltam.


Ezért azért fontos mert barátom kicsit rossz passzba van mostanában és most még 6 napig távol van tőlem, gondoltam megpróbálom kicsit jobb kedvre deríteni evvel a levéllel.


2011. júl. 23. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Telefon! Nagyon örülni fog neki, ha beszélsz az érzéseidről! Hidd el!

Hajrá!

2011. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

35%-os akarok lenni.

Segítesz?

2011. júl. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos mivel külföldön van. Ezért nem igen szoktunk telefonon beszélni. 14 napra ment ki. gondoltam levélbe megírom neki. 10 sor kb. ;)
2011. júl. 23. 23:42
 4/11 Attila123456 ***** válasza:
Telefonnal könnyeb mire el ér hozzá a levél haza megy!:D
2011. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az igazi szerelmet a távolság nem tartja vissza.

az én barátom anno Cipruson dolgozott, én meg Magyarországon... minden nap beszéltünk, fél órákat, egyiknap én, másik nap ó hívott, pedig nem volt olcsó...

2011. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
e-mailre gondoltam nem rendes levélre. nagyon fontos lenne ezt megírnom neki hogy így kicsit talán jobb kedve lesz. Telefonon pluszba még azért se tudunk beszélni mert nincs pénz a kártyámon se nekem se neki mert ami már volt azt lebeszéltük. És se anyum se apum nem adja oda az övét :S
2011. júl. 23. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Google a barátod:) de sztem ha igaán szereted őt akk simán jön belőled az első osztályú szerelmes levél szövege:D
2011. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszéljetek neten! Az ingyen van!
2011. júl. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj neki arról mennyire hiányzik, milyen jó volt AZ a közös program, ahol utoljára voltatok és kérdezd meg ugye emlékszik-e rá? Említsd meg neki, h megismételhetnétek, ha ő is úgy gondolja, nagyon várod már, h jöjjön haza, h érezd az illatát, lásd a mosolyát, stb. :)
2011. júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ird le bátran amit érzel,amit gondolsz (róla),milyen mikor vele vagy és amiket már te is felsoroltál és ne kapkodd el,van időd gondolkozni :) Lényeg hogy látszódjon rajta hogy szívből jön és te irtad ,egyedül te a saját szavaiddal és érzéseiddel. én is irtam már hasonlót a barátomnak:D
2011. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!