Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban szülinap. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban szülinap. Nem tudunk találkozni, mivel lephetném meg mégis?

Figyelt kérdés
sajnos 4 hónapra nagyon messzire kerülünk egymástól a párommal :/ régóta együtt vagyunk, de így alakult. repjegyre nincs pénzünk, meg vízum is kéne az adott országba. levelet nem küldhetek se csomagot a munkája típusa miatt :/ mégis mit tehetnék hogy a szülinapján meglepjem valamivel? telefonon, kamerán, emailben, msnen, smsben tudunk majd beszélni addig is. nagyon nehéz lesz de nagyon szeretjük egymást, ki fogjuk bírni :) és nagyon szeretném meglepni valamivel.segítsetek légyszi, tényleg semmi ötletem :(köszönöm!
2011. júl. 23. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz neki ajándékot küldeni....akkor mondjuk egy elektronikus képeslap....vagy valami új ami eddig nem volt :)
2011. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rajzolj neki egy szívet, és írd bele: ,,Csak te^^" és mutasd a webcam-ba.


(Ez jutott hirtelen eszembe.)

2011. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Pontozzatok le!
2011. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írj neki egy szép szerelmes levelet! Sajnos nekem sem jut sokminden az eszembe..de én már írtam a barátomnak és örült neki.. :D
2011. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem levelet hanem verset akartam írni:D
2011. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csinálj valami szexis képet
2011. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Először csinálj valami romantikusat, szívecskés lap, valami kedves. Utána meg vetkőzz neki a webkamerába (vagy bármi más, a fantáziádra van bízva). Lehet, hogy csodálkozni fog, de ha már egy ideje távol vagytok egymástól, biztos hogy nagyon nagyon nagypn értékelni fogja! :)
2011. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 KATE123 válasza:
ÍRJ VERSET! (én távkapcsolatban élek)
2011. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz verset írni, akkor írj dalt, vagy tanulj be egy jókis szerelmes számot és webcamba énekeld el vagy rajzolj valami szépet és fényképezd le és külldd el neki, vagy mind ^^
2011. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!