Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után nem tudom hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nem tudom hogy mi legyen. Segítettek?

Figyelt kérdés
Sziasztok Lilla vagyok 24éves nő. 3éve éltem boldog kapcsolatban vagy is én azt hittem:( Minden ott kezdödött h ezelött úgy 4hónppal Viki (27) a barátnőm átjött h terhes a barátjától és nagyon boldogok. Mi is a barátommal Ricsivel (25) örültünk a hirnek . Rendeztünk egy olyan "babaváró party-t" ahol nagyon jól szorakoztunk, de én az vettem észre h Ricsi meg Viki nagyon szemeznek egymással...de azt hittem h bolond vagyok hisz "szeret engem a barátom meg a bnöm is" Rá kb 3héttel Dóri (Viki meg Dóri 13éve a legjobb barátnők) átjött hogy valamit el kell mondani. És elmonda nekem mikor januárban volt egy buli náluk és én akkor nem voltam ott mert leutaztam a szüleimhez Viki meg Ricsi lefeküdtek. És akkor én rákérdeztem hogy a baba akit vár az kié? és ő mondta h neki a viki azt mondta hogy a Ricsié, mert az ő pasijával akkoriban nem volt semmi...de mikor megtudta hogy terhes mindent megrendezett hogy ugy tűnjön hogy a barátjáé. Én elmondtam Ricsinek hogy tudok mindent kidobtam a lakásból..és a bnömet egyszer kétszer megtéptem és elmondtam neki is h mi a vélemményem róla. Ricsi azóta is hívogat hogy bocsásak meg meg h nagyon szeret engem és elmondta h a buliban extazit vett be..vagy is drogot. most bocsáltsak meg neki vagy hagyam az egészet a francba??!!
2011. júl. 23. 01:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

1.:drogozott a pasid,és ha ez nem lenne elég

2.:lefeküdt a barátnőddel,de ha ez még mindíg nem elég

3.:fel is csinálta

és te meg ezek után megkérdezed h megbocsáss e neki!!!!

2011. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!