Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a neve annak a fiúnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a neve annak a fiúnak, akinek éppen olyan időszak van, az életében, hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Konkrétan a megnevezés érdekelne. A szinglit a nőkre mondják, a "nőtlen" az olyan agglegényes kifejezés, vagy a "facér" jelző jut még eszembe az Austin Powers-filmekből.. :D Több tippem nincs. Esetleg valaki ki tud segíteni? Előre is köszöntem! (Komolytalan válaszolok illetve hülyülők kíméljenek !!)
2011. júl. 22. 17:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit, akinek éppen nincs párja, de szeretne egyedülállónak hívunk. A "szingli" az, aki nem is szeretne párt találni, és kb az egész életét, vagy annak nagy részét így akarja leélni, de ez csak egy amerikai hülyeség. Minden ilyen elnevezés hülyeség, csak egy újabb ok a beskatulyázásra.
2011. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ahogy téged!
2011. júl. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

17:38! Nem azt kérdeztem, hogy te minek érzed magad, hanem a kérdésre vártam választ! Az értelem csak úgy sugárzik belőled!


18:34! Kérlek tisztelettel, attól még, hogy tudom valakinek a nevét, nem jelenti azt, hogy következtethetek róla az aktuális családi állapotára....

2011. júl. 22. 21:54
 14/14 anonim ***** válasza:
Tihamér, esetleg Hümér :)
2017. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!