Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt, ha másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, ha másnak meg mást mond róla?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiúbarátom. Rengeteget vagyunk együtt és fontosak vagyunk egymásnak. És én meg beleszerettem. Nem mondtam meg neki. Ő meg folyamatosan játszik velem, úgy hogy barátilag lehetne akár szex köztünk...de szerintem, ha odaérnénk nem tenné meg. Többen kérdezték már rólam. Annyit válaszolt, hogy nagyon jó barát, de csak barát. De akkor miért csinál ilyeneket. Kitalál sztorikat csajokról, hogy húzza az agyam, meg flörtölget velem, meg ilyenek. Miért? Segítsetek kérlek!


16/L


2011. júl. 22. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:
túl sok a válasz...el se tudom őket olvasni...bezzeg az aberrált írni nem tudóknak válaszoltok... köszönöm
2011. júl. 22. 12:37
 2/2 anonim válasza:
fiú-fiú barátok szeretik heccelni egymást (persze nem így) de lány-fiú barátoknál ilyen piszkálódás is lehet. szerintem csak azért vonzódsz hozzá mert ő valamennyire biztos pont neked, de szerintem keress egy másik fiút akivel járhat ő meg maradjon meg neked barátnak
2011. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!