Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meztelenül alszotok a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenül alszotok a pároddal - télen nyáron, ha nincs szex akkor is?

Figyelt kérdés

életkort is írjatok légyszi:)

köszi.


2011. júl. 21. 11:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én imádok meztelen lenni otthon. Ha tehetném, és nem lenne hideg, egész évben meztelenül járnék-kelnék itthon.


Viszont ezt a barátnőm nem díjazza, ő visszafogottabb ilyen szempontból, bár ha már lehámoztam róla a ruhákat, akkor szívesen marad úgy, viszont mielőtt elalszunk, mindig felöltözik. Így meg már azért én is veszek egy alsónadrágot, vagy egy lazább alvósat. Csak télen szoktam nagy hideg esetén trikót is venni.

2011. júl. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy 22/F
2011. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 mvsm ***** válasza:
Én szutykos melós ruhában szoktam aludni.
2011. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mi már évek óta meztelenül alszunk télen nyáron. 36F/31N
2011. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!