Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félénkebbek, főleg félénkebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénkebbek, főleg félénkebb csajok volt-e olyan hogy hozzatok hasonlóval jöttetek össze?

Figyelt kérdés

- a csajnak van barátja de állítása szerint mar nem jönnek ki olyan jól

- én kb. egy éve ismerem

- személyesen meg nem volt alkalmunk beszélni

- mindketten műszakira járunk csak más szakra, ő az idén kezdi a mesterit én csak az idén a 4ed évet

- ő a lány 23,25 éves én a srác 22,75

- szemelyiségben nagyon találunk


- ő nekem olyan mint egy beteljesült álom


- egyedül 2 dologban nem olyan mint amilyen ideál képet állítottam régebben ::

- nem ugyan azon a szakon vagyunk így nem nagyon léphetünk a pl Curie házaspár pár nyomába de szerintem ettől függetlenül nagyon boldogok lennénk

- már van barátja igaz úgy tudom , hogy ez az első neki így valószínű , hogy volt már nemi kapcsolata hiszen négy éve vannak együtt , na régebben zavart volna de most ez sem érdekel , igaz ha kiderülne , hogy még sem volt semmi mivel még ez első barátja akkor én lennék a legboldogabb ember a világon :)


- még nincsen semmi komoly köztünk de ugy érzem alakul valami leszámítva azt , hogy tegnap beszólt egy olyat mikor vigasztalni próbáltam ( mert azért utasítottak el egy mérnöki állás interjún mert túl szerényke :( )

, hogy ( hívtam , hogy beszélgessünk élőben és majd átölelem meg minden és elmullik a bánata :) ) .. ok de csak baráti alapon mert nem szeretne megbántai semmivel

na ez xarul esett mert ezek előtt ő javasolta , hogy beszélgessünk élőben is , meg közös filmezést s megbeszéltünk amikor visszajön a bentlakásba ( ha talál munkát , én most nyári gyakorlaton vagyok )

tegnap este miután azt írta nekem egy kis ideig nem válaszoltam neki ekkor kért szépen , hogy ne haragudjak de tényleg nem szeretne meg bántani :s

mondtam rá , hogy nem haragszok mert rá nem is haragszom csak a K életemre , hogy még mindig egyedül vagyok és mikor találok egy ilyen lányt kivel ennyire megértem magamat akkor meg baráti alapozik itt nekem ....

a utánna később még beszélgettünk és többször hangoztatta , hogy nagyon kedves vagyok meg nagyon édes vagyok

ami jól esett de közbe fájt is :s


szerintetek összejönne velem ?

vagy valamennyire hasonló helyzetben pl , hogy hozzatok ennyire hasonló személyre találtatok rengetek közös dologgal egymásban ?


2011. júl. 21. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztosan nem fogsz vele összejönni. ha tovább zargatod, akkor csak utálni fog.
2011. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!