Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek beteges ha 21 évesen 14-16 éves lányokkal is kavarok bulikban?

Figyelt kérdés

Igazából én is jó ha 17-nek ha kinézek.

Örök tini vagyok gondolkozásra legalábbis:))meg viselkedésre is.

14 alatt már azért nálam se jöhet szóba!!!

Tehát nem vagyok pedofil.

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Válaszotokat előre is megköszöntem:)


2011. júl. 20. 23:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Sosem volt ilyen jó kapcsolatom :)"


Na ne mondd! 15 évesen? Még szerencse, hogy így gondolod! Úgy mégis, 15 évesen mekkora tapasztalattal rendelkezhetsz? Nem akarom leszólni a fiatalabbakat, de én is voltam ennyi idős, és bizony még emlékszem. 15 évesen meg akartam kérni a barátnőm kezét. 15 hónapig voltunk együtt! Ez már nem kevés. És a végén egy apró hülyeségen vesztünk annyira össze, hogy szakítás lett a vége.


Ne haragudjatok, tényleg nem akarlak bántani titeket, akik még fiatalok vagytok, de azért ekkora égrengető szöveget ne eresszetek el, legyetek szívesek!


Kérdező: "én is kihasználom ezt a trendet"

Most erre mit mondjak? Az előző hozzászólásomban leírtam mit gondolok (én vagyok a tegnapi 23:57-es). Nyugodtan gondolkozz el magadon. Keresgélj a saját kordbelieknél, ők már nem vágynak sokkal idősebbekre, megfelelnél nekik Te is. És még kihívás is lenne benn, meg tapasztalat szerzés a kapcsolatok terén!

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
nem tudod h mennyire vagyok érett a kor csak egy kib*szott szám ... nem mondtam h örökre együtt leszünk ... amig jó addig jó ... ennyi ... és igen is jó ... ez eddigi kapcsolataimhoz képest ;)
2011. júl. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

vivcic válasza először (04:20)...

"minden csajnak az idősebb pasik jönnek be"


...később (03:05)...

"a kor csak egy kib*szott szám"


Ellentmondásba kerültél saját magaddal, írni sem tudsz rendesen. Na ennyire vagy "érett", te kislány.

2011. júl. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Meghazudtolja magát, nevetséges.
2011. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ti meg irigy kutyák vagytok! Hülyék!
2012. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
:)) Most már 22.be vagyok és nem utasítom vissza továbbra sem a menyecskéket :D
2012. ápr. 9. 20:18
 17/17 anonim válasza:
Ne haragudj de szánalmas az amit művelsz. A 17 és a 18 még okés lenne de a 14-15?? Szereted a friss husit vagy mi? :D akkor barbizgassál velük ha ez jön be. A mostani 14-15 éves lányokhoz meg csak annyit szólnék hozzá, hogy a társadalom szégyenei vagytok már aki ennyi idősen bulizgat lefekszik idősebb pasikkal és részegen megy haza elkényeztetett kis p@csák vagytok egytől egyig. Röhejesek vagytok.
2016. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!