Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan díszítsem ki ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan díszítsem ki ezt az ajándékot a páromnak? Help me!

Figyelt kérdés

muffint fogok neki sütni (meglepi lesz) és vettem sütisdobozt rá ( [link] ) és ki szeretném díszíteni, mert így olyan fehér. Mivel díszítsem ki, hogy ne legyen nagyon csajos? mert gondolom a virágocskás az lenne, szerintetek? légyszi valami tippet adjatok! 21 éves a párom, én 19

köszi a tanácsokat, válaszokat, segítséget


2011. júl. 20. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron ki szeretnéd díszíteni, akkor szerintem azt kéne csinálni, hogy veszel szép csomagolópapírt, és azt ráragasztod úgy hogy mindenhol érje.

Szebb lenne, hogyha egy csomagolópapír befedné, de hogyha mégsem éri be, akkor a doboz éleinél találkozzon a két csomagolópapír. Itt az alsó rétegnél hagyhatsz vagy 2cm-es rész alá.

Jah, és mikor ragasztózod a papírt, akkor folyékony ragasztóval vagy stifttel csináld, és az egész felületet kend be.

Ha úgy gondolod, hogy jól mutatna rajta masni is valahol, akkor azt is tehetsz rá.

Remélem, hogy sikerült érthetően leírnom. ;)

2011. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minden oldalra rakj 1-1 sarokvirágot; szépet, de ne túldíszítettet


Ha tudod, hogy valamit nagyon szereti, pl.: egy focicsapatot, akkor az emblémájukat is ráalkothatod egy oldalra.


Ha van kedvenc zenétek, filmetek, stb... azt is ráírhatod


Ha van valami idézet, amit mindketten szerettek, akkor azt is szép cirádásan, de nem csicsásan ráírhatod pl.: "... Mint az almafa az erdőnek fái közt, olyan az én szerelmesem az ifjak közt. Az ő árnyékában felette igen kivánok ülni; és az ő gyümölcse gyönyörűséges az én ínyemnek..." /Biblia: Énekek éneke/


SOK SIKERT!! :) ;)

2011. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hm.. ez de jó ötlet :)))) kösziiii :) és szerinted milyen színnel?
2011. júl. 20. 19:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a párod bvzi?

Mert ha nem leszarja a csomagolást. A muffin jobban fogja érdekelni.

Aranyos lány lehetsz hogy így odafigyelsz ezekre de mi pasik ilyesmit észre sem veszünk. Szóval ha mégis díszítésre adod a fejed akkor valami olyannal díszítsd ki amit Ő szeret, hogy 1 felfigyeljen rá 2 értékelje az igyekezeted.

Látszik, hogy az első két hozzászólás lányoktól jött.


Szóval ha szeret egy együttest díszítsd az ő logójukkal pl. Vagy ha szeret gitározni akkor a kedvenc gitárját rajzold fel rá vagy ragaszd rá vagy nem tudom. Ha autóbolond akkor az autót vagy esetleg ha tuningbvzi akkor egy tuningmárka logóját, és lehet pl a Muffin, Momo Muffin. :) És egyéb poénok. NE női fejjel gondolkozz!

2011. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fekete, mert az egyszerű, nem túl csicsás, és elegáns. vagy a kedvenc színével, ha nem túl világos
2011. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát kedves 3. igazad van, csak én olyan defektes vagyok, hogy mindent kidíszítek, ez ilyen genetikai defektus- apám mindent megszerel még elromlás előtt , aztán a "javítástól" elromlik és utána megint szerelhet, tesóm mindent szétszed, aztán összerak, anyum pedig mindent a tények tudta nélkül megbírál, aztán miután tisztázódott a helyzet, akkor jön, "hogy de akkor is"... én meg mindent kidekorálok, így teszem magamévá a dolgokat, de tényleg mindent, nincs egy tárgyam sem, amihez még nem tettem valami plusszt , de lehet, hogy most vissza kellene magam fogni
2011. júl. 20. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

71%-os

ne magadból indulj ki igenis vannak olyan pasik akik észreveszik hogy pl a csajuk fodrásznál volt de vannak oylanok akik nem mert figyelmetlenek.

És ettől egy fiú nem lesz b.zi.

Kérdező:

jó ötlet de azért ne ess túlzásokban!ne legyen nagyobb a körítés mint a tartalom!

2011. júl. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

én pl egy szürke, fekete csíkos csom.papírra gondoltam...

2011. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!