Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdem elveszteni a reményt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem elveszteni a reményt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt. van egy 2 éves kislányunk. Egészen eddig nagyon jól megvoltunk. Nem mondom mindig voltak kisebb-nagyobb viták, de összességében jó volt a kapcsolatunk. Kb 2 hónapja én felmondtam a munkahelyemen, mert a párom is támogatta az ötletet, hogy többet legyek a gyermekünkkel. Akkor ő rátalált egy régi ismerősére, akinek mellékállásban dolgozik. Csak az a baj, hogy nem csak dolgozik, hanem jóformán összenőttek. Soha nincs itthon, itthon lehetne akkor is vele van. Kocsmázni járnak, szórakozni, persze a párom nem iszik, ő a sofőr. Pénzt ő nem költ mert a "barátja" hivja meg mindig. Ez már odáig fajult, hogy nem tudunk veszekedés nélkül beszélgetni. Én meg vagyok sértődve, mert ő sosincs itthon. ő azt állítja azért nem jön haza mert abból van pénz ha állandóan a "barátjával" van. Mert ha egyszer megsérti akkor el fogja küldeni és nem lesz pénzünk. Én meg már teljesen kiborultam, mert totál nem az a pasim mint régen, tényleg rossz hatással van rá. többször megfordult a fejemben, hogy egyik este összepakolok és itthagyom. nem komolyan, csak úgy próba képpen, hogy mit lépne rá. Ha van egy-két nyugodt percünk akkor váltig állítja hogy szeret, és csak azért maradozik ki mert ebből van pénzünk. Sajnos már elvesztettem minden türelmemet. Sokszor félóránként hivogatom hogy mikor jön haza, hogy hol van. Tudom hogy ilyet csak a hülye feleségek csinálnak, de egyszerüen idegesit, hogy hajnali fél 2kor még nincs otthon. A gyerkőcöt hetek óta nem látta mert mikor elmegy itthonról még alszik, mikor hazajön akkor meg már alszik. Mit tegyek, nyeljek egy nagyot és vágjak jópofát az egészhez? Majdcsak túl leszünk ezen is mint mindenen? Vagy ennyi volt? Ez lesz a vége 7 szép évnek? Nem akarom hogy véget érjen. Jó volt ez így ahogy volt eddig. Pedig kistesót is terveztünk, de olyan ritkán vagyunk együtt, hogy szerintem az is felejtős.Mit tegyek?
2011. júl. 19. 18:08
 1/6 Setis ***** válasza:

Nos. Lehet abban valami, hogy ebből van pénz, és, nem sértheti meg a főnökét. Ugyanakkor a főnöke sem lehet egy gonosz ember, nyilván megértené, ha néha néha a párod nem menne el, mert megmondaná, hogy kisgyereke van.

Mindkettőtöknek kell egy picit idomulni. Neked sajnos még tűrnöd kell, de beszélj vele. Értesd meg vele, hogy ez így nem jó. Ne akard kioktatni, csak mondd el amit érzel, és kérdezd meg, hogy nincs e semmi mód arra, hogy többet legyen veletek. Neki pedig haza kell jönnie. A kislánynak szüksége van mindkét szülőjére. A veszekedés pedig neki is nagyon rosszat tesz.

2011. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Megfogadom a tanácsod és megpróbálok nyugodtan leülni vele és megbeszélni a helyzetet. Már ha lesz egyáltalán annyi időnk hogy beszélgessünk. Igyekszem kitartó lenni, és jól esik hogy úgy gondolod hogy nincs veszve még semmi. Köszönöm!
2011. júl. 19. 19:44
 3/6 Setis ***** válasza:

Semmi sincs veszve, amíg nem adjuk fel.

Kérlek, majd írj egy üzenetet, a fejleményekkel. Szorítok nektek.

2011. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia. Eltelt egy két nap, sikerült beszélnem a párommal, sőt a főnökével is. Nem mondom hogy azt az eredményt kaptam amit vártam, de legalább tudtunk beszélgetni. A főnöke kijelentette, hogy mivel az ő munkájuk olyan, hogy nem szoros időbeosztásban működik, így én nem várhatom el a páromtól hogy pontosan hazaérjen mindig. Párom pedig megigérte hogy igyekszik minél többet lenni velünk, és megígértette velem, hogy legyek kicsit türelmesebb, és ne veszekedjek vele. Most én is megfogadtam hgoy igyekszem másképp felfogni a dolgokat. Hátha idővel könnyebb lesz!
2011. júl. 22. 08:23
 5/6 Setis ***** válasza:
Remélem idővel változik. Remélem azért valamennyit segítettem.
2011. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen sokat segítettél, irányt mutattál, hogy mit tegyek. Köszönöm.
2011. júl. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!