Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az durva, hogy 15 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az durva, hogy 15 éves lány vagyok és . ( lent )?

Figyelt kérdés

... és eddig 22 palival smároltam

még szűz vagyok, és nem nagyon volt még senkivel több csóknál, csak mielőtt azt hinnétek, hogy ilyen kis "ribanc vagyok"

csak kíváncsi vagyok mi a véleményetek erről ... :)


2011. júl. 17. 23:18
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
FAKhelper jósolj már nekem is valamit. látom te ilyen tisztán látod a jövőt, hajrá :))
2011. júl. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Te lányka áruld már el, hogy ezt hogy csináltad? Mert itt vagyok 20 évesen és nekem még 1 átkozott csókot se sikerült összehozni a hülye érzelmes lelkem miatt.
2011. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ribanc. Csak leszel.
2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 FAKhelper ***** válasza:
neked azt jóslom, hogy nagyon hosszú életed lesz, de sajnos meg fogsz halni...:S
2011. júl. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
47%

fak ez aztán pontos volt :D


"minden pasi időben kihúzta melyiktől vagyok terhes" XD


19F

2011. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem csak azt szokták ribancnak nevezni, aki mindenkivel le is fekszik. Azt is, aki ilyesmire túl könnyen kapható. Ezekkel a fiúkkal mennyi idő alatt jutottál idáig, és meddig tartottak a kapcsolataid?
2011. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
szerinted ezek komolyan kapcsolatok voltak?? :D gondolom bulinként 1-2 fiúval smárolt azt hello...
2011. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Áh tényleg nem durva hogy 15éves kis csitri létedre már 23pasival smároltál !!! Meg az hogy nem vagy te kis rib.nc nem a fenéket nem csak más kép!!! A te fajtádat hívják úgy hogy SZŰZ K.RVA!!!!!!!! Meg tudod lehet hogy még tényleg nem vagy k.rva de ha így fojtatod akkor elhiszed nekem hogy az leszel!!!?
2011. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
ezek közül kettő! olyan volt, akit akkor ismertem meg, többit már ismertem előtte, és kb 6-al voltam kapcsolatban ezek közül :) ja és ha annyira könnyen adnám magam, már rég szűz se lennék, mert lehetett volna rá alkalmam, de sose hagytam ! :)
2011. júl. 17. 23:51
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Még Nem hagytad MÉG és itt ezen van a van a hangsúly!!! Olyan könnyen adnád magad hát így is elég könnyen adod magad 15éves korodhoz képest!!! Bár mindig elfelejtem hogy a mostani generáció nagy része rib.nc!!!Egy szóval szűz qva vagy!!!!! De nem baj pár év aztán a szűz is eltűnik !!!!!!
2011. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!