Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Ti megváltoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti megváltoznátok egy lány kedvéért?

Figyelt kérdés
úgy értem hogy mondjuk ha cigizel leszoknál róla?? vagy annyit nem ér?
2011. júl. 17. 18:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évet dohányoztam és egy lány kedvéért tettem le.

Mondjuk érdekes, másért soha nem tettem volna meg ezt a lépést.

2011. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább önmagadért kell, hogy szeressenek az emberek. Most én sem fogok senki kedvéért elkezdeni alkoholizálni. Ha nem tud így elfogadni, ez van.
2011. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 heloka ***** válasza:

a külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol.

amugy nekem volt egy barátom aki letette miattam a cigit. ;)

kedves bagósok: egy cigissel csókolózni olyan, mintha hamutartót nyalogatnánk.. másrészt besárgul a fogad, és büdös a szád.

további szép napot :D

2011. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha ennyire zavar a cigi,akkor ne gyere össze olyan pasival aki cigizik.mert az kicsit undorító húzás h összejössz vele annak ellenére h tudod h cigizik,és ha ennek ellenére összejössz vele,akkor elvileg elfogadta így.és ezek után meg meg akarod változtatni.még mielőtt kapnám az ívet,én is lány vagyok.
2011. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyszer leszoktam egy csaj miatt a cigiről 1,5 évre. Utána dobott. Nincs az az Isten h én még egyszer a kisujjam is mozdítsam egy csajért. Átmegyek bunkó parasztba.
2011. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Részben igen. Ha szeretem, és megkér, hogy változtassak valami apróságon, megteszem. Végül is egy kapcsolat egyik alapja az, hogy az egyik is és a másik is kicsit alkalmazkodik.


Konkrétan a cigiről, hát nem tudom. Nehéz dolog az ilyet abbahagyni. Az biztos, hogy nagy akaraterő kell hozzá, de ha van mi motiváljon, akkor már nem is annyira nehéz. Szóval, ha mindennél jobban szeretem a lányt, és megkér arra, hogy egyáltalán ne gyújtsak rá, megtenném azzal a kikötéssel, hogy támogat, hisz az ilyet nem lehet az egyik napról a másikra abbahagyni. :)

2011. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Előző vagyok.


Írtátok, hogy ha tetszik a fiú, de kiderül, hogy bunkó, akkor dobod.


Akkor az miért van, hogy ha egy fiú nem bukó, sőt kifejezetten kedves, megértő és támogat mindenben, viszont nem egy világszépe, akkor szó se lehet párkapcsolatról? (Tapasztalatból mondom, én is hasonló cipőben járok.)


17/F

2011. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Előző, mert ha tetszik a lánynak a fiú, akkor annyira elvakítja a külseje, h belsőre is tökéletesnek látja, és nem zavarja h bunkó.
2011. júl. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!