Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak így most?

Figyelt kérdés

Nagyon félek:( Nem akarok nélküle élni, szerelmes vagyok de nagyon már 10 hónapja. Egyre erősebb, napról napra jobban szeretem őt. Most az rossz nekem, hogy mással elmegy valahova, én nagyon nem akarom, de tegnap hülye voltam, így még kérhetni se kérhetem hogy maradjon itt velem...:/ Pedig nagyon szeretem. Hiányzik elmondhatatlanul. Mit csináljak? Nagyon nem akarom, hogy elmenjen ilyen strandra mással, szeretem. Én is sokszor itthon maradtam miatta, és szeretném hogy ő is most. De szerintem elfog menni...:/ Megkell nyugodnom de nem tudok. Mondott neki valaki olyasmit, hogy ennek elöbb utobb vége lesz mivel kb 1 órára lakik tőlem. De istenem...senki se halt még bele, hogy távkapcsolatban éltek. Másnak 300 km és 10 éve együtt vannak....most csak mondtam valamit. És engem ez idegesít hogy az a valaki ilyet mondott neki, engem is megrémisztett ezzel. Én elég gyakran látom őt, és nem hagyom hogy ennek bárki is az útjába álljon vagyis hogy nem lesz vége sosem. Szeretem őt, ő a mindenem. Mit csináljak? Féltékenység van...de az nagyon.

19/L


2011. júl. 17. 14:14
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Igen igen :) örökre vele akarok lenni együtt a végtelenbe:) ahj olyan édes egyszerűen:)
2011. júl. 17. 19:46
 22/22 A kérdező kommentje:
Nagyon édes imádom őt:) Csak az enyém, jó minden:)$
2011. júl. 17. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!