Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal kb 5 hónapja vagyunk együtt.1 hónapja élünk szexuális életet. Normális ez?

Figyelt kérdés
hogy azóta folyamatosan ha talizunk sexelni akar, és én is szeretném, de minden talikor, mert régebben sokkal jobb volt.. mert így már kissé unalmassá vált. 16L
2011. júl. 16. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát majd kiderül. Most ezt nem lehet megmondani, de reménykedj, hogy ilyen jó ez a kapcsolat és nem ez a cél.
2011. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát az kétségtelen hogyha kicsit huzzátok és éheztetitek magatokat kicsit utána várható hogy jobb élvezetesebb lesz szerintemkicsit éheztessétek magtokatt 1 fokkal jobb lenne ugy ja és irányitsad a palid mert a leirak alapján tulteng a tesze-toszo teron:D
2011. júl. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Idővel majd ő sem akar mindig, de talán neked akkor lesz okod aggódni...

Én volt barátomnak, akárhányszor meglátott számára érdekes helyzetekben, mindig állt a zászló. :)(igaz, nem találkoztunk minden nap)

És ez 3 évig így is volt.

Nem mondom, volt, hogy már kissé uncsi volt a dolog, de valahogy nem-et sosem mondtam neki. Pedig néha kellett volna. (ne legyél készpénz neki, harcoljon továbbra is érted.)

2011. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!