Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretett mégis sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretett mégis sokat kényeztetett az ágyban, hogy van ez?

Figyelt kérdés
volt egy pasi az életemben nem is olyan rég lett vége. igazából nem szeretett legalábbis a tettei ezt mutatták, de az ágyban mindig kényeztetett szex előtt, utána sokáig, akkor olyan volt mintha szeretett volna, de amúgy ezen kívül nem ez érződött. hogy lehet ez?
2011. júl. 15. 18:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én voltam együtt egy idősebb pasival, ő állította h. szeret,de azt is elmondta h. a szexben nem ismer olyat h. elhanyagolás meg felszínesség.Ahhoz h.egy férfi férfinek érrezze magát jó akar lenni az ágyban és mivel a nők többségének az kell h. legyen elő és utójáték,gyengédség stb.ezért így bizonyít h. férfi.Úgymond a férfi büszkesége h. ebben jó legyen. Ez most hülye pl.lesz,de igazából a fizetős lányok is ezt teszik, nincs szerelem,de próbálják a férfiak minden álmát kielégíteni,szóval aki kényeztetésre vágyik azt megkapja,de utána olyan mintha sose látták volna egymást.
2011. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lehet csak nem egy értékrendet vallottatok ebben. Nem volt egy a "szeretet nyelv"-etek. Keress rá erre mert érdekes és érdemes tudni ezt is.


Persze lehet igazad van és tényleg nem szeretett, de a saját káromból tudom milyen, ha két teljesen eltérő szeretetnyelvű ember próbál egymással kapcsolatot építeni.

2011. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nicelili ***** válasza:

szex előtt és szex után is kényeztetett,ez azért volt,mert rád volt mozdulva,az elején akarta,hogy jó legyen a szex, a végén pedig akarta,hogy egy jódarabig ne felejtsd el azt a szexet

amugy szerintem simán csak kihasznál,bár ebbe nincsen sok tapasztalatom,mivel én utálom,ha csak szexre kellek,így hát ha azt érzem,hogy a pasi csak szexet akar,akkor az kivan zárva...előtte kicsit megismerem,hagyom,hogy közeledjen felém,hagyok elcsattani egy csókot,de utána lelépek,ha érzem,hogy neki csak arra kellek

2011. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!